2726
عنوان

خاستگارم ی حرفایی زد منو به شک انداخت و مرددم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 78 پست
یعنی برا عروسی نمیخواد شام بده؟؟؟ دو جلسه که اومده خواستگاری دست خالی اومده؟

راس میگه به نکته خوبی اشاره کردی

من همسرم هر موقع میومدن برام گل میخرید  ۵ بار اینا هم اومد برا حرف زدن و بیرون رفتن و اینا همه اشن یه چیزی میخرید

الانم کاملا دست و دل باره

از این مورد میتونی بفهمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثلا سرکارش اصلا بهش مرخصی نمیدن فقط جمعه ب جمعه میاد جلسه اول ی دسته گل اورد اوکی بود جلسه دوم  شیرینی خیلی معمولی .      بعد گفتمش ممکنه واس شناخت هم  لازم باشه مرخصی بگیری وسط هفته بیای  دراومد گفت  اگه چند روز مرخصی بگیرم بهم نمیدن یا غیبت رد کنن  پولشو نمیدن . یعنی مرخص بدون حقوق  یامثلا میگمش چندروزواس مراسم عقد مرخصی بگیر میگه مرخصی از خدامه ولی فکزکنم بدون حقوق بهش میدن  که من ی بار گفتم چ اشکال داره حالا ۳ روزم مرخصی بدون حقوق بگیر  هیچی نگفت سکوت کرد

بله انگار خسیسه واقتصادی.. امتحانش کن😅یکی دوبار اللحساب ازش یه چیز گرون بخواه.. حالا خیلیم گرون نه. ...

دارن اشنا میشن برا ازدواج هنوز تصمیم نگرفتن بعد بیاد لپتاب بخره؟ لپتاب ارزونش ۲۰ تومنه خواهر من 

ولی از ی طرف  گفتم اینترنت ندارم ۵گیگ  سریع برام فرستاد یا حرف درمیاد تفریح چی دوس داری می ...

ببین پس خسیس نیس این.. این احتمالا خود ساختس و از طرف پدرش حمایت مالی چندانی نشده بیشتر دستش تو جیب خودش بوده واسه همین خرج کردنش حساب کتاب داره

ببین خسیس دیدم که میگم

طرف رفته خاستگاری به جای گل از این گلدون حسن یوسفا برده که تو خونشون بوده 😐

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
۱۴ تا سکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهش بگو داداچ بیا برو تو کووووچه😒😒

منم پریدم بهش  گفتم بهتره وقت همو نگیریم اگه واقعا این توذهنته گفت خب تومد نظر چقدره  گفتم هرچی عرفه دیگ ۱۱۰ ی چیز معقول گفت حرفشو نزنیم تاموقعش که بله برون باشه ولی میخام  کوتاه نمیام

به نظرتون کسی که میگه زندگی باید حساب و کتاب داشته باشه یا مثلا میگه تو این خرج و مخارج مراسم عقد مف ...

نه ولی اگ کسی بگه عروسی نگیریم و فقط در حد آتلیه و لباس عروس باشه و یه شامم ندیم تو عروسی به نظرم خسیسه چون یه شام عروسی هیشکیو نکشته بعدشم اصلا حدیث داریم برا عروسی باید ولیمه داد.. ینی کسی که نمیده لابد خسیسه

2706