2737
2734

من توجلسه اشنایی هستم ولی حس میکنم خسیسه مثلا فعلا دوجلسه اومده ولی تلفنی وپیامی حدود دوماه حرف میزنیم   میدونم تا نرم باهاش بیرون و خرج کردن نبینم نمیشه فهمید ولی لا ب لا حرفاش   نمیدونم حس میکنم خسیسه یا واقعا هست مثلا   چندوقت پیش ی دونه ربع سکه گرفته همش میگه ناراحتم که سکه اومد پایین ضرر کردم   یا حرف مراسم عروسی درمیاد حالا جدا از کرونا  فرض کنیم ۱ سال بعد کرونا نیس کلا میگه من مخالفم  گرفتن تالار اینان تالار که بگیری باید دیجی بگیری شام بدی و...  درحد لباس عروس و اتلیه باشه‌ یامثلا حرف مهریه دراومد گفت مهریه عندالاستطاعیه  باشه   بعدمنم خیلی ناراحت شدم گفت ۱۴ سکه اینا ک من گفتمش شک نکن کمتر ۱۱۰ سکه اونم عندالمطالبه قبول نمیکنم منم حرفم زدم ولی حسی افتاده بجونم  خسیسه منم ادمیم اصلا تحمل ادم خسیس ندارم  و واقعا اگه مطمعن شم ی درصد خسیسه   سریع تمومش میکنم از کجا مطمعن شم خسیس نیس؟ کلا اگه این موردی واس شمابود برداشتتون چی بود؟

خسیسه

بندازش بیرون😂

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم اینا بعد عروسی مشخص میشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

۱۴ تا سکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهش بگو داداچ بیا برو تو کووووچه😒😒

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2738

سکه هه ربطی به خسیسی نداره .عند الاستطاعه شم از زرنگ بازیشه باز نمیشه گفت از خسیسیشه ولی مراسم و اینا رو شاید بشه گفت بستگی داره خب دیگه واقعا باید ببینی جونش در میاد پول خرج کنه یا نه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

باهاش برو بیرون خرج بتراش...بگو تشنمه یا فشارم افتاده بریم ی چیزی بخوریم یا بگو برات دربست بگیره. یا همین تلفنی بگو من ماهیانه فلان قدر خرج لباس و...میکنم تو میتونی تامینم کنی یا نه؟

لایک ممنوع حرفی داری ریپلای کن
2706