1874
1959

من توجلسه اشنایی هستم ولی حس میکنم خسیسه مثلا فعلا دوجلسه اومده ولی تلفنی وپیامی حدود دوماه حرف میزنیم   میدونم تا نرم باهاش بیرون و خرج کردن نبینم نمیشه فهمید ولی لا ب لا حرفاش   نمیدونم حس میکنم خسیسه یا واقعا هست مثلا   چندوقت پیش ی دونه ربع سکه گرفته همش میگه ناراحتم که سکه اومد پایین ضرر کردم   یا حرف مراسم عروسی درمیاد حالا جدا از کرونا  فرض کنیم ۱ سال بعد کرونا نیس کلا میگه من مخالفم  گرفتن تالار اینان تالار که بگیری باید دیجی بگیری شام بدی و...  درحد لباس عروس و اتلیه باشه‌ یامثلا حرف مهریه دراومد گفت مهریه عندالاستطاعیه  باشه   بعدمنم خیلی ناراحت شدم گفت ۱۴ سکه اینا ک من گفتمش شک نکن کمتر ۱۱۰ سکه اونم عندالمطالبه قبول نمیکنم منم حرفم زدم ولی حسی افتاده بجونم  خسیسه منم ادمیم اصلا تحمل ادم خسیس ندارم  و واقعا اگه مطمعن شم ی درصد خسیسه   سریع تمومش میکنم از کجا مطمعن شم خسیس نیس؟ کلا اگه این موردی واس شمابود برداشتتون چی بود؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

۱۴ تا سکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهش بگو داداچ بیا برو تو کووووچه😒😒

انتقال جنین دارم،میشه صلوات مهمونم کنید؟😍😍               ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

سکه هه ربطی به خسیسی نداره .عند الاستطاعه شم از زرنگ بازیشه باز نمیشه گفت از خسیسیشه ولی مراسم و اینا رو شاید بشه گفت بستگی داره خب دیگه واقعا باید ببینی جونش در میاد پول خرج کنه یا نه 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
1967
8

شاید اشتباه میکنی.. الان با توجه به شرایط اقتصادی اکثر مردا واسه هر کار دو دوتا چارتا میکنن 

ولی در کل منم خوشم نمیاد از خساست 

از خرج کردنش باید متوجه بشی طی رفت و آمدو این چیزا 💚

نشنو از نی، نی حصیری بی نواست.. بشنو از دل، دل حریم کبریاست 💚نی بسوزد خاک و خاکستر شود.. دل بسوزد خانه ی دلبر شود💚

به شدت حسابگره

یاد همکارم افتادم، یه بار بهش گفتم فلانی چرا زن نمیگیری؟ گفت هنوز زنی پیدا نکردم که برام بصرفه! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
1718