2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان من واقعا باشخصیته زبون زده 

پدرمم بچه بودم فوت شدن ولی هنوزم همه ازش میگن ❤❤

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2720

برادوتاشونم۱۰عاشقشونم😍😍

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

بابام ۸

مامانم ۲/25

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2714

مامانم ۷

بابام ۵.۵ یا ۶

ولی خب نمیشع گفت گاهی خوبن گاهی نه ی خوبیایی دارن ی بدیایی

و اینکه رفتار پدر مادر اصلا با رفتاری ک بامردم میکنن یکی نیست

درصورتی ک جفتش جز شخصیتشونه 

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
۳و۲ متاسفم براشون...بسار بددهن و بداخلاق. بابامم مهرطلب و تعصبی و بسیارجوگیر و همیشه طلبکار. اعصابم ...

مادر پدر   و شوهر بددهن

تیشه به ریشه ادم میزنن

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2706