1874
1959
عنوان

تناسب قد و وزن

129 بازدید | 16 پست

بچه ها برای قد 162 وزن زیبایی 62 و  وزن سلامتی 5 تا کمتر هستش؟ یعنی 57 کیلو؟

گم شدم در تو و پیدا نشوم بار دگر...               گر مرا نام و نشانی هم اگر هست تویی...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

وزن اصلا معیار تایین شده ی نداره،وزنت باید همون اندازه ی باشه که خودت راضی هستی و باهاش احساس سلامتی میکنی

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  ) (با افتخار یک تتلیتی هستم  به قول سلطان: ببین ژنرال منم اما بامزه ام ولی بترس تو با این حال ازم (دوستان ممنون میشم کتابهای که ازنظرتون خوندنی هست روبه منم معرفی کنین)
1965

اگه بخواي مانكن و استخوني شي ٥٧.

ولي بخواي طوري بشي كه نگن چاقه ٦٢

یکبار دیگر چهره ها بدون ماسک زیباترین لبخند را تکرار خواهند کرد،دیدار ها هر روز زنده خواهد شد و آغوش ها لبخند خواهد زد.حرف کسی در سرفه پژمرده نخواهد شد و کافه ها از آهنگ فنجان و قاشق مست خواهند شد،و من میدانم آن روز نزدیک است....
من ۱۶۸ ام وزن ۵۹ بهم میگن لاغری چندکیلو شم 

طبق قد 168 وزن زیباییت 68 اما وزن سلامتیت 63 هستش گلم

گم شدم در تو و پیدا نشوم بار دگر...               گر مرا نام و نشانی هم اگر هست تویی...

وزن به تنهایی ملاک نیست. سایز و استخون بندی شرطه

یکی با همین قد و وزن سایزش میتونه ۳۶ باشه، یکی ۴۰

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
1967
عزیزم من مشاور طب سنتی هستم ..اخرین امار مناسب بودن قد وزن ک بهمون اعلام کردن...وزن ۵ عدد پایینتره . ...

ممنونم گلم آره منم شنیدم وزن زیبایی که بخواد بدنت پر نشون بده همون قسمت دوم قد هستش اما وزن سلامتی 5 تا کمتره از قسمت دوم قد

وزن به تنهایی ملاک نیست. سایز و استخون بندی شرطه یکی با همین قد و وزن سایزش میتونه ۳۶ باشه، یکی ۴۰

آره اینم هست

ممنونم گلم آره منم شنیدم وزن زیبایی که بخواد بدنت پر نشون بده همون قسمت دوم قد هستش اما وزن سلامتی 5 ...

نه دیگه ملاک زیبایی نداره کلا یه تناسب اعلام کردن ک ۵ تا پایین تر باشه ...به نظرم ک عالیه هرکی اینطوریه😁

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪
نه دیگه ملاک زیبایی نداره کلا یه تناسب اعلام کردن ک ۵ تا پایین تر باشه ...به نظرم ک عالیه هرکی اینطو ...

وای پس من که قدم 162 هستش وزنم 70 باید 57 بشم خخخخخخخخخ یعنی 13 کیلو اضافه وزن دارم اما من استخون بندیم درشته یه کم

1976
وای پس من که قدم 162 هستش وزنم 70 باید 57 بشم خخخخخخخخخ یعنی 13 کیلو اضافه وزن دارم اما من استخون بن ...

اره دیگه 😁 کاری نداره ک روزی یه ساعت برقص فوری مانکن میشی کاری ک من از بچگیم میکردم 😁

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪
اره دیگه 😁 کاری نداره ک روزی یه ساعت برقص فوری مانکن میشی کاری ک من از بچگیم میکردم 😁

خخخخخخخخخخخخ چشم واااااااای 13 کیلو رو کجای دلم بذارم خخخخخخخخخخخخ