2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عااالی بودد عالی

وای  منم چندباری ازش پرسیدم چون شلوغ بودتاپیک جوابی نگرفتم😕

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
اونی که الان تو ذهنته نیست ولی سنتی سنتی هم نیست ی آشنایی کوتاه مدت بعد ازدواج 

عزیزم ویژگی عای عشقم و بگو دوسن داره؟ برمیگزده؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2728

بهم پیام میده اگه اره کی؟

تصمیم اش و گرفته؟

میشه به منم حس تو بگی؟ممنون میشم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
کاملا برای من اشتباه گفت اصلا حس ششم نداشت

من ماه تولدم شخصیتم همه درست گفت باور میکنی اسم عشقمم گفت بعد ازش پرسیدم کی بهم پیام میده گفت سه شنبه ..دقیقا بعد دو ماه سشنبه پیامم داد ..حتی مشخصات طرف هم گفت گفت یا پدرش یا مادرش تو بچگی فوت شدن که همین طور بود اصلا تاپیک درمورد اینا تدارم که بگید از رو تاپیکت فهمیده 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

از من چ حس میکنید؟

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
من ماه تولدم شخصیتم همه درست گفت باور میکنی اسم عشقمم گفت بعد ازش پرسیدم کی بهم پیام میده گفت سه شنب ...

برای‌ یک شما درست گفته دیگه دلیل نیست که حس ششم داشته باشه اونم اون قدر خوب که شما داشتی ازش تعریف می کردی

برای ۵۰‌نفر اگه درست گفته بود ۵۰ نفر اشتباه گفته بود 

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
برای‌ یک شما درست گفته دیگه دلیل نیست که حس ششم داشته باشه اونم اون قدر خوب که شما داشتی ازش تعریف م ...

حسش واسه من نگرفت من قدیما هم ک کسی نمی‌شناختم ازش پرسیدم چیزای نامرتب بهم گفت 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

من متولد چه ماهی ام؟

حامله هستم یانه؟

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2706