2726
اگ اومد بگه من متولد چ ماهیم😂

شهریور😂😂

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم تاپیک؟؟؟تگم کن... الان جواب میده؟؟

الان خوابه فکر کنم اون که گفتم هرکی حس شیشم داره بیاد براش حمد میخونم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2728
بجز کاربر اشپزخونه ..هیچ کس اینجا حس شیشم نیست  اه چرا ترکوندینش

خیلیای دیگم خوبن 

بجز کاربر اشپزخونه ..هیچ کس اینجا حس شیشم نیست  اه چرا ترکوندینش

حس ششمش خوب بود؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
الان خوابه فکر کنم اون که گفتم هرکی حس شیشم داره بیاد براش حمد میخونم

چند ساعت دیگه مشخص میشه جنسیتش.. بیمارستانم الان

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
چند ساعت دیگه مشخص میشه جنسیتش.. بیمارستانم الان

خب صبح ازش بپرس گلم بیینیم درست میگه یا نه

خب صبح ازش بپرس گلم بیینیم درست میگه یا نه

باشه

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2706