1874
1959

بجز کاربر اشپزخونه ..هیچ کس اینجا حس شیشم نیست 

اه چرا ترکوندینش 

عشق مقدسم من باور نمیکنم این پایان ما بوده باشد من هر روزچشم انتظار آمدنت هستم..می دانم که می آیی                                                                     نسیم بوی تو را به ارمغان می اورد...ماه هم انعکاس نگاه های تو است...
بجز کاربر اشپزخونه ..هیچ کس اینجا حس شیشم نیست  اه چرا ترکوندینش

خیلیای دیگم خوبن 

میشه برا برگشتن عشقم یه صلوات بفرستین و دعا کنین؟                                                                     مشاور محصولات زیبایی‌و ارایشی و مراقبتی سوالی داشتین در خدمتم😉
بجز کاربر اشپزخونه ..هیچ کس اینجا حس شیشم نیست  اه چرا ترکوندینش

حس ششمش خوب بود؟

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به آزادی و آرزوم برام پنج تاصلوات بفرستين💔تيکررسیدن به آرزومه برام دعاکنين💔

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

الان خوابه فکر کنم اون که گفتم هرکی حس شیشم داره بیاد براش حمد میخونم

چند ساعت دیگه مشخص میشه جنسیتش.. بیمارستانم الان

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
1965
حس ششمش خوب بود؟

اره عااالی بودد عالی

عشق مقدسم من باور نمیکنم این پایان ما بوده باشد من هر روزچشم انتظار آمدنت هستم..می دانم که می آیی                                                                     نسیم بوی تو را به ارمغان می اورد...ماه هم انعکاس نگاه های تو است...
چند ساعت دیگه مشخص میشه جنسیتش.. بیمارستانم الان

خب صبح ازش بپرس گلم بیینیم درست میگه یا نه

میشه برا برگشتن عشقم یه صلوات بفرستین و دعا کنین؟                                                                     مشاور محصولات زیبایی‌و ارایشی و مراقبتی سوالی داشتین در خدمتم😉
خب صبح ازش بپرس گلم بیینیم درست میگه یا نه

باشه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
1967
درست میگه؟

هرچی گفت اتفاق افتاد حیف ترکوندنش هموزم خیلیا دنبالش هستن 

اره عااالی بودد عالی

وای  منم چندباری ازش پرسیدم چون شلوغ بودتاپیک جوابی نگرفتم😕

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به آزادی و آرزوم برام پنج تاصلوات بفرستين💔تيکررسیدن به آرزومه برام دعاکنين💔
اونی که الان تو ذهنته نیست ولی سنتی سنتی هم نیست ی آشنایی کوتاه مدت بعد ازدواج 

عزیزم ویژگی عای عشقم و بگو دوسن داره؟ برمیگزده؟

خیلیای دیگم خوبن 

کی مثلا ..همه اشتباه و الکی میگن 

8
اونی که الان تو ذهنته نیست ولی سنتی سنتی هم نیست ی آشنایی کوتاه مدت بعد ازدواج 

بهم پیام میده اگه اره کی؟

تصمیم اش و گرفته؟

میشه به منم حس تو بگی؟ممنون میشم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!
کی مثلا ..همه اشتباه و الکی میگن 

خانوم خوبه

کاملا برای من اشتباه گفت اصلا حس ششم نداشت

من ماه تولدم شخصیتم همه درست گفت باور میکنی اسم عشقمم گفت بعد ازش پرسیدم کی بهم پیام میده گفت سه شنبه ..دقیقا بعد دو ماه سشنبه پیامم داد ..حتی مشخصات طرف هم گفت گفت یا پدرش یا مادرش تو بچگی فوت شدن که همین طور بود اصلا تاپیک درمورد اینا تدارم که بگید از رو تاپیکت فهمیده 

1718