2410
2553

چیزای مختلف بو کن تا بویاییت تحریک بشه

من خودم میرفتم تو حیاط برگ درخت پرتقال میکندم خوردش میکردم ولی هیچ بویی حس نمیکردم ازش با اینکه بوی تندی داره برگش

یا خراش مینداختم رو پوست پرتقال بازم نمیفهمیدم اما بو میکشیدم

یا اسپری بو میکردم

تقریبا بعد از یک هفته برگشت

بخند، همین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان ی چیزی 

من بخاطر سرفه هام گفتن قره محک رو بمکم بعدشم شیرین بیان خوردم

نمیدونم چه زهرماری بود ولی از شیرینی اون من بویاییم برگشت😂😂😂😂 

هنوزم مزه شیرینش یادمه 

این تنها مزه ایی بود که چند مدت اخیر فهمیدم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
شوهر من بعد 4 روز بویاییش برگشت هیچ کار خاصی هم نکرد جز بو کردن عرق نعنا و کاکوتی

من الان یه هفته اس بویایی ندارم. بعد الان من مبتلا به کرونام. تا چند وقت باید قرنطینه باشم؟

2456
چه‌بد... انشااله که‌خوب شی... من عطر غذاها رو نمیفهمم ولی مزشونو حس میکنم

واقعا خدا نجات بده ما رو 

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
من الان یه هفته اس بویایی ندارم. بعد الان من مبتلا به کرونام. تا چند وقت باید قرنطینه باشم؟

14 تا 21 روز

2714

حداقل 14 روز و بهتره تا 21 روز قرنطینه باشی اگه میتونی

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
دائم دارم اسپری و ادکلن بو میکنم

شیمیاییه دختر کم بو بکش مستقیم

الان ریه هات تحریک پذیرن

بهتره صبرکنی خودش برگرده برامن یک روزه بود اسپند دود کن 

خواهرم جوش شیرین بخور داد برا کرونا میگن خوبه

گاهی اونقدر از حق خودت می‌گذری که خودتم باورت میشه حقی نداشتی😑
یعنی همین کخ بویاییم رو از دست دادم یعنی کرونا گرفتم؟

احتمالا گرفتی چون از نشونه های مهم  و خاصشه

سرماخوردگی انفلوآنزا و چیزای عادی بویایی رو از بین نمیبره...90 درصد از دست دادن بویایی ها کروناست

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2706