2726
چ بد،تو چرا؟

نميدونم رفتاراش خيلي مشكوكه 

رو گوشيش حساسه و تو حمومم ميبره 

ميدوني من دوساله ازدواج كردم ٢ماه ترس از رابطه داشتم و خوب شدم اما ديگه ب من تمايل نداشت و الان چندين ماه كلا رابطه نداريم

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

فدات ولی خوب خابت میبره 🤣😅بعدش حرف ردی ب ماهم بگو مخصوصا من ک هرس خودم کمه ازتوهم اضافه شد 😬🔪🩸🤣😅

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها دستتون درد نکنه ک کمکم کردین من سرم درد میکنه برم بخوابم شب همتون بخیر

فردا نگو ب فلانی زنگ بزن ممنکه زنگ نزنه و بگه توهم زدی و اینکه دست پیشو بگیره بهش خودم ازهمه چی خبر دارم ی دستی بزن بهش بگو میدونم اونیکه جوابشو ندادی دختربود و جدی باهاش حرف بزن بعدشم قهرکن سردشو تاحساب کاردستش بیاد تابفهمع این تویی ک واسش میمونی نه ادن عشقای دوروزه

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏
نميدونم رفتاراش خيلي مشكوكه  رو گوشيش حساسه و تو حمومم ميبره  ميدوني من دوساله ازدواج ...

چ مشکوکه شبا یرو تو گوشیش ببین چی دستگیرت میشه

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏
2728
نميدونم رفتاراش خيلي مشكوكه  رو گوشيش حساسه و تو حمومم ميبره  ميدوني من دوساله ازدواج ...

یاخدا

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
چ مشکوکه شبا یرو تو گوشیش ببین چی دستگیرت میشه

تو اون دوماه من بدترين عذابارو كشيدم اولاش خيلي خوب بود انا بهدش انگار ديگه هيچ حس از نظر رابطه بهم نداره 

خوابش سبكه نميتونم چكش كنم 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
گوشيش هميشه پيششه نشده چك كنم اصلا 

وااااا مگه میشه اینجوری نباش گیر بده بهش آزاد گزاشتیش ک 

تو اون دوماه من بدترين عذابارو كشيدم اولاش خيلي خوب بود انا بهدش انگار ديگه هيچ حس از نظر رابطه ...

ی قرص خواب قاطی تو تو ابی چیزی بده بخوره راحت برو سراغ گوشیش،نزار زندگیتو روهوا بزنن