2737
2734
عنوان

'کاش میشد شوهرم جذب من میشد فقط

276 بازدید | 23 پست

شوهرم ک خیلی خانواده دوست خواهرش بدی بهم کرد اما زیاد واسش مهم نیومد دلم میخاد اینم خاطرخوام شه ک مادرش و خواهراش از حسودی بترکن کاش راه جلی داشتین دوستان؟ خیلی دعاگوتون میشم نصف شب خستم از بیخوابی اما غصم گرف

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

خب خونوادشونو خیلی دوس دارن بنظرم مردا 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم شدنی نیس گلم

شوووما خودت شوهرتو بیشتر میخوای یا خانوادت؟

پس هرگز نشه فراموش لامپ اضافی خاموش😂😑

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
ژینا بیا بریم بخابیم دیگه

ار 

بریم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
2706