2726
عنوان

عایا برادرشوهرم منو احمق فرض کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 108 پست
آخه تنها افتادن فقط دلم میخواس مث خواهر باشم براشون...ولی گویا باید بیخیالشون بشم

جاری عین خواهر بشه؟🤣بیخیال خیلی دلت خوشه ها جاری دشمن جاریه خواهرکجا بود اصلا عجیب غریبه رفتارش ما هم والا دید تورو داشتیم دیدیم نرسیده شمشیر از رو بسته عطاشو به لقاحش بخشیدیم مادرشوهرت همونو که میگه بکن برخلاف اینکه نباید به حرف مادرشوهر گوش داد 😅

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جاری عین خواهر بشه؟🤣بیخیال خیلی دلت خوشه ها جاری دشمن جاریه خواهرکجا بود اصلا عجیب غریبه رفتارش ما ...

چمیدونم منم میخواستم بصورت پیشفرض دشمنی نکنم و اگر یروز خودش خواست باهام بد باشه اون شروع کننده باشه😁

درسته منم خیلی سعی میکنم اینجوری فکر کنم..ولی خب گاها آدم ناامید میشه

ولی برا این چیزای ساده خودتو ناراحت نکن.مردها تفکرشون با ما زنا فرق میکنه.

حتی گاهی ادما رفتارای ناخواسته بدی میکنن که ما دوست نداریم چون مثل ما فکر نمیکنن ولی یا میتونی خوش بین باشی وذهن ووجودت اروم باشه ویا مسئله دار کنی وناراحتی برا خودت بسازی.

من همیشه میگم حتمایه چیزی بوده که اینطور رفتار کرده وبه ذهنم اجازه نمیدم درگیر شه.

ولی برا این چیزای ساده خودتو ناراحت نکن.مردها تفکرشون با ما زنا فرق میکنه. حتی گاهی ادما رفتارای نا ...

منم معمولا اینجوری ام ولی گاها حس میکنم از بیرون دورازجون شما احمق بنظر میرسم...چون دقیقا ب کسی کاری ندارم و چیزی نمیگم

حوصله م نکشید بخونم😐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2706