2703
2553
عنوان

عایا برادرشوهرم منو احمق فرض کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 108 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی قشنگ معلومه بیکاری بهت فشار اورده .ازچه چیزای مسخره ای ناراحت میشین

ممنون گلم..نه ما بیکار نیستیم ولی از کسی ک مث برادر دوسش داشتم امروز ضربه خوردم چون توی خونواده شوهرم فقط ب اون اعتماد داشتم ک هوامو داره ب وقتش...وقتی فهمیدم هدفش سواستفادس حتی گریه هم کردم و الان بیخواب هم شدم...بیکار نیستم فقط محبت دارم ب بعضیا

بله من وظیفم نیست و لطفمه فقط میخوام اینو بدونن وگرنه با کارکردن کمرم نمیشکنه

والا عزیزم ما که از همه جریانات خبردار نیستیم بتونیم بگیم واقعا کارش زشت بوده یا نه 

خودم مجردم ولی خواهرم چند ساله ازدواج کرده و دقیقا برادر شوهر داشت که مثل برادر خودمون میدونستش 

و هر جا میرفت این آقا رو هم میبرد 

رستوران و فیلم و دورهمی 

ولی ازدواج کرد همه خوبیایی که خواهرم در حقش کرده بود کلا فراموش کرد

در حد تعادل به هر کسی لطف کن بیش اندازه میشه وظیفه متاسفانه ،طرف  کم کم قدر نشناس میشه و میگه خب وظیفشه 

نمیگه لطف اون شخص هست

نمیخواد رفتارت عوض کنی همون زن داداش قبل باش اما نزار سوء استفاده کنه 

2720
پسرای تنبل یه تعارف بزنن باید خفتشون کنی تا در نرفتن کمک کنن، یبار بگی نه نمیخاد دیگه تا اخر عمر خود ...

آخه این اصلا اهل کار نیست منم ازش انتظار نداشتم...ولی از حماقت خودم ناراحتم بخاطر اینکه ساده گیرم آورد گفت زود میام کمک کنم تو دست نزن چنبارم گفت..حالا من ب شوهرم گفتم تو بخواب من باید تا داداش میرسه جمع کنم ک اون پانشه جم کنه...اونم اومد خودشو زد ب اون راه

2714
ممنون گلم..نه ما بیکار نیستیم ولی از کسی ک مث برادر دوسش داشتم امروز ضربه خوردم چون توی خونواده شوهر ...

بنظرم برادر شوهرت منظوری نداشته هیچوقت زود قضاوت نکن

بعدش مطمئن باش جاریت نمیزاره مثل سابق باشه طبیعیه

مواظب جازیت باش  با مادرشوهر مدارا نکرده چه برسه به تو

ن اصن مهم نیس برام نمیخوام اونقد بش نزدیک شم ک دلمو بشکنه...دوری و دوستی...ولی برادرشوهرمو خیلی دوس داشتم چون از بچگی باهم بزرگ شدیم ....فامیلیم و‌ همسن و همبازی همیشگیم بود..منم فک میکردم این داماد شده ینی برادرم داماد شده...اینم عوض شد نامرد😁 من حتی ب جاریم یه وقتا قاتی میکردم میگفتم زن داداش

ن تمیز نبود ظرفا رو هم رو‌ اپن بود

نمیدونم والا چی بگم ولی خب درکل باید میگفت چه کاری مونده من انجام بدم حتااگه کاریم نمونده بودبایدیچیزی میگفت درکت میکنم اگه خودش نمیگفت کمکت میکنم زورت نمیومدولی چون خودش گفته ناراحت شدی توام یکم تو رفتارت باهاش تجدیدنظرکن مثلن زیادباهاش گرم نباش مثه قبل

آخه این اصلا اهل کار نیست منم ازش انتظار نداشتم...ولی از حماقت خودم ناراحتم بخاطر اینکه ساده گیرم آو ...

خب دیگه خودت داری میگی اهل کار نیس

جیم زده رفته

پسرا همینن دیگه

فقط لب و دهن

نباید رو بدی بشون فک میکنن کسی هست انجام بده پس  منم می پیچم 

ممنون گلم..نه ما بیکار نیستیم ولی از کسی ک مث برادر دوسش داشتم امروز ضربه خوردم چون توی خونواده شوهر ...

آدم عاقل به فامیل شوهر اعم ازبرادرشوهرو خواهرشوهر دل نمیبنده وتکیه نمیکنه حتی اگه فرشته هم باشن باز تو به چشمشون عروسی ببخش اعصتبم خورد شده تند حرف زدم

خدایا هزاران بارشکرت
بنظرم برادر شوهرت منظوری نداشته هیچوقت زود قضاوت نکن بعدش مطمئن باش جاریت نمیزاره مثل سابق باشه طبی ...

ن اونو ک‌ خودم میدونم...حتی شوخیامو باهاش کات کردم خودم...ولی یجوری نیست اومده الکی دعوت کرده خونه پدری جاریم؟ک فقط اون تنها نباشه؟بعد ب من میگه باباش مخصوص گفته فلان کسو بگید بیاد(من ینی)...درحالی ک فهمیدم اصن جاریم خبر نداشته...اگر بی دعوت میرفتم ساعت ۱۰ شب خیلی برام بد میشد...اینکه آبروم براش مهم نیست و هدف خودش مهم بود ناراحتم کرد 

2706