1874
1955
عنوان

عایا برادرشوهرم منو احمق فرض کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 108 پست
درسته منم خیلی سعی میکنم اینجوری فکر کنم..ولی خب گاها آدم ناامید میشه

ولی برا این چیزای ساده خودتو ناراحت نکن.مردها تفکرشون با ما زنا فرق میکنه.

حتی گاهی ادما رفتارای ناخواسته بدی میکنن که ما دوست نداریم چون مثل ما فکر نمیکنن ولی یا میتونی خوش بین باشی وذهن ووجودت اروم باشه ویا مسئله دار کنی وناراحتی برا خودت بسازی.

من همیشه میگم حتمایه چیزی بوده که اینطور رفتار کرده وبه ذهنم اجازه نمیدم درگیر شه.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ولی برا این چیزای ساده خودتو ناراحت نکن.مردها تفکرشون با ما زنا فرق میکنه. حتی گاهی ادما رفتارای نا ...

منم معمولا اینجوری ام ولی گاها حس میکنم از بیرون دورازجون شما احمق بنظر میرسم...چون دقیقا ب کسی کاری ندارم و چیزی نمیگم

حوصله م نکشید بخونم😐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
1965

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕

عزیزم بزار خوش باشه واسه خودش.شما خانومی تو رسوندی،منم اگه جات بودم همین کارو میکردم.مگه چند بار دیگه میخواد همچین چیزی اتفاق بیافته که بخوای بشینی فکرتو درگیر کنی.مهم جلوی خانومش بوده که برای شما ارزش قایل شده.منم برادر شوهرامو خیلی دوس دارم.سعی میکنم ناراحت نشم از دستشون.