2726
احساس میکنم خیلی بیشتر جارو برقی ب کار میاد😂

خواهر من میگ فقط ب درد خاک گیرو و اشغال های خیلی ریز  اونم خیلی ب من گفت نخر ولی مادرم گفت چرا فرق بزارم

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
وا چرا بعدا خودش اذیت میشه هرچی لازم داره هی باید بخره با این گرونیا

اره واقعا مخصوصا اینکه میگن بعد عید دوباره گرونی میشه شانس ما عروسا هم گرونی هم کرونا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من میگ فقط ب درد خاک گیرو و اشغال های خیلی ریز  اونم خیلی ب من گفت نخر ولی مادرم گفت چرا ...

ما ی رسمی داریم جهیزیه خیلی کامل میبریم بعد من کوچیک ترینم نبرم میخوان حرف بزنن پشت سرم حرف مردم خیلی اذیتم میکنه 🥺

2728
ما ی رسمی داریم جهیزیه خیلی کامل میبریم بعد من کوچیک ترینم نبرم میخوان حرف بزنن پشت سرم حرف مردم خیل ...

عزیزم من اصلا به حرف مردم اهمیت نمیدم به هیچ عنوان هرکی هم چیزی بگه همونجا بدون معطلی جوابشو میدم و میگم ک ناراحت شدم از دستش و دیگه فراموشش میکنم ...اما منم جهاز کامل اوردم دست مامان بابام دردنکنه سنگ تموم گذاشتن واقعا کمبود هیچ چیزی و حس نکردم و تااخر عمرم حس نمیکنم..اما الان خیلی گرون شده حق میدم ک خرید جهیزیه سخته ...خواهرمنم تازه خریداش تموم شده

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
عزیزم من اصلا به حرف مردم اهمیت نمیدم به هیچ عنوان هرکی هم چیزی بگه همونجا بدون معطلی جوابشو میدم و ...

کلا خوب ببریم مردم میگن بدم ببری مردم میگن فقط تو همه چیز حرف درمیارن دیگ 

ما رسم جهاز نداريم 

بابام ميگه اگر از اوني كه اومد گرفتت خوشم بياد يكم بت جهاز ميدم اگر ن هيچ😬

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
میشه منم راهنمایی کنید جارو شارژی بهتره یا بخارشو؟ اخه جارو برقی ام میخوام بخرم سه تاش زیاد!

بنظر من جارو برقیتو بوش بخر دیگ جارو شارژی نخر به جاش بخارشور کارچر بخر

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
2706