2703
2553
عنوان

حرف خیلیییی عجیب نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 33 پست
خوبه دیگه  اهل جا  خالی کردن نیست البته باید عملا تو زندگی دید چجور برخورد میکنه

واقعااا خیلی حامیه

ولی خب کلا نمیدونم چرا همش فکر میکنه من موندنی نیستم یه بارم تو یه بحثی گفت

هر کاری بکنی من اول و آخرتم

خانم وکیل اینده هستم .به خودم قول دادم که زندگیمو بسازم تک تک آرزوهامو عملی کنم به اون چیزی که لایقش هستم برسم به امید روزی که اینجا تاپیک بزنم آزمون وکالت قبول شدم   توکل بخدا
هیچ‌کس با قصد طلاق ازدواج نمیکنه

نه کسی به ذهنیت طلاق ، ازدواج نمیکنه،

اما یه حرفی هم هست که میگن اگر آدمی هستی ک نمیتونی طلاق بگیری هیچ وقت ازدواج نکن، من خیلیا رو دیدم تو همین سایت، از تحقیر شدن و کتک کاری و مشروب و فلان و بیثار دارن عذاب میکشن ودنبال راه حلن، اما میگن موقعیت طلاق نداریم

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زورگو

یعنی می بینمت فقط خندم میگیره 😉😂😂😂😂

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2456
واقعااا خیلی حامیه ولی خب کلا نمیدونم چرا همش فکر میکنه من موندنی نیستم یه بارم تو یه بحثی گفت هر ...

خب بهرحال طبیعیه 

چون شناختتون کافی نیست

جامعه هم جوریه که افراد خوشبین نمیشن 

گذر زمان که خودتو ثابت کنی اونم باورش تغییر میکنه 

خیلییی منطقیه ولی بعصی وقتا خب بشدت یکلامه 

خانم وکیل اینده هستم .به خودم قول دادم که زندگیمو بسازم تک تک آرزوهامو عملی کنم به اون چیزی که لایقش هستم برسم به امید روزی که اینجا تاپیک بزنم آزمون وکالت قبول شدم   توکل بخدا
2714

هیچ کس برای طلاق ازدواج نمیکنه یک

وقتی ببری و نکشی کاری به حرف اون نداری و طلاق میگیری چرت گفته دو

الان فکراتو کن اشناییت رو کامل کن که بعدا به فکر طلاق نیفتی عزیزم سه   

کجاش عجیب بود؟؟

خب منظورش اینکه همون اول بهت گفته خوب فکراتو بکن و بعد تصمیم بگیر ، چون باید تصمیمت پایدار باشه، نه اینکه تا تقی به توقی خورد بگی طلاق و جدایی...

شوهر منم متنفره از این کلمه

حتی بهش گفتم مهریه‌ام رو کم میکنم حق طلاق بهم بده

گفت من حاضرم کل زندگیمو بهت بدم فقط اسم این کلمه رو پیش من نیار...خیلی بدش میاد از حرف جدایی و ...

بخند، همین  

حالا این خوبه 

دوست پسر من میگ بعد از ازدواج دلم نمیخواد با دوستات بری بیرون .. فقط تلفنی.. میگه بعد از ازدواج دوتامون باید دور دوستا رو خط بکشیم 😐😐  

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
بیخیال بابا...حتما از اوناس ک فک میکنه طلاق ننگ و بی ابرویی. فکر نکن به حرفش یه چیزی گفت

نه اتفاقا خودش وکیله کلی پرونده طلاق زیر دستشه .

ولی خب نمیدونم چرا روی این مسئله انقدررر حساسه البته خب متاسفانه من یه خاستگاری داشتم که همههه موافق بودن جز خودم که فامیل هستش هرر وقت صحبت اون آقا میشه کلا بهم میریزه.

حالا این خوبه  دوست پسر من میگ بعد از ازدواج دلم نمیخواد با دوستات بری بیرون .. فقط تلفنی.. می ...

برای تو باز طبیعیه تا حدودی تو این مرحله ولی خب ما عقدیم من دانشجوی ترم 2 حقوقم روزی دههه بار زنگ میزنه تا ببینه درس خوندم یا نه میگه دوست ندارم خودتو کمتر از من ببینی باید آزمون وکالت قبول بشی😐😐 حالا من مغرم در حد نخود واقعا 

یا مثلا بعضی وقتا گیر میدههه که لاغر نشو در حالی که میدونم دارم چاق میشم وقتیم میگم چرا میگه مورد قبول خودت و من بودن کافیه نظر بقیه چه اهمیتی داره کلاا دوست داره خوب به نطر نیام😐

از طرفیم میگه درس بخون

2706