1989
1955
عنوان

حرف خیلیییی عجیب نامزدم

619 بازدید | 33 پست

تو خواستگاری گفت دوست دارم تصمیمتون پایدار باشه هر چقدرر زمان که بخواید برای آشنایی بهتون میدم .

منم خب اون موقع معنی حرفشو متوجه نشدم به طور کامل.

چند روز پیش صحبت از این بود که من خیلی کم تحملم و اینا گفتم خداروشکر تو اینجوریی اگه فلان اخلاقو داشتی همون روز اول جدا میشدم.

گفت جدا میشدیی؟

خوبه من حرفمو درمورد این قضیه زدم

گفتم یعنی چی؟

گفت یعنی چه بخوای چه نه تا آخر عمرمون بایدد کنار هم بمونیم

گفتم واا مگه من میگم نمیخوام.

گفت نه کلا گفتم که بدونی طلاق تو زندگی من معنی نداره.

واقعااااا خیلی هنگم از این حرفش

زورگو

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1967
ای بابا فکر کردم نظر نداری😂😁

دیگ جا ما اینجا نیس😉 

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻
1976
خوبه دیگه  اهل جا  خالی کردن نیست البته باید عملا تو زندگی دید چجور برخورد میکنه

واقعااا خیلی حامیه

ولی خب کلا نمیدونم چرا همش فکر میکنه من موندنی نیستم یه بارم تو یه بحثی گفت

هر کاری بکنی من اول و آخرتم

هیچ‌کس با قصد طلاق ازدواج نمیکنه

نه کسی به ذهنیت طلاق ، ازدواج نمیکنه،

اما یه حرفی هم هست که میگن اگر آدمی هستی ک نمیتونی طلاق بگیری هیچ وقت ازدواج نکن، من خیلیا رو دیدم تو همین سایت، از تحقیر شدن و کتک کاری و مشروب و فلان و بیثار دارن عذاب میکشن ودنبال راه حلن، اما میگن موقعیت طلاق نداریم