2733
2734
عنوان

کیا با یه بچه از شوهرشون بیزارن ..

311 بازدید | 22 پست

چرا اخلاقای بد شوهرتون چیه ؟

بخواطر بچتون کنار اومدین یا طلاق گرفتین و خودتونو راحت کردین؟

من شوهرم دست به زن داره کلا عصبیه از هرچیز کوچیکی دادو بیداد میکنه یک سره تو خونه استرس دارم 

بخواطر‌ پسرم تحملش میکنم 😫

چقد گله 

چرا اینقد واقعا مردا بدن؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😑😑😑

عا بخاطر همینع فهمیدم😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

دوتا اخلاق بد یک زیاد گوشی دست میگیره دو سرکار میره زنگ نمی زنه ولی اخلاق خوبم‌بی نهایت داره 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
دست بزن! تحمل! بچه ها این گربهه ایران ماست!

😂😂 پس چی با یه بچه چیکار کنم  

خانواده شوهرم جورین که اگه من نباشم رو چشمشون پسرمو نگه میدارن اصلا شاید از خداشونه 

اومدم خونه مادرم که نرم از دوری بچم داشتم دق میکردم ی روز فقط دووم اوردم 

این تحمل کردنت اصلا بنفع اپن بچه بیگناه نیست

الکی نزار گردن اون 

اصلا نیاید با این شوهر بچه دار میشدی خالا که شدی نباید بزاری شاهد دعوا و کتک خوردنت باشه 

این براش بهتره تا داشتن مثلا بابا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
فحشای  زشت بهم میده.فوق العاده عصبی و پرخاشگره.

فحش که برای من شده به چیز عادی همش به مادرم و پدرم اون روز اومدم طرفداری کنم دیدم دهن به دهن بزارم ببخشید سگ میشه میاد پاچمو بگیره خفه خون گرفتم 

😂😂 پس چی با یه بچه چیکار کنم   خانواده شوهرم جورین که اگه من نباشم رو چشمشون پسرمو نگه میدار ...

بعدبچه اینطوری شده یعنی

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
2706