2733
2734

سلام بچه ها من باردارم.. ۲۰ هفته و دو روز..اولا که ویار شدید داشتم.. سردرد و سرگیجه که جلی خود... از مرغ و ماهی و شیرینی جات  متنفرم..فندوقم سمت راستمه. جفتم نه خلفی نه قدامی. بین این دوتا..عاشق شوری و ترشیم...همیشه گرممه.. چاق نشدم.. بچه رو با کمر گرفتم ولی از پشت هم نگاه کنی معلوم نیست باردارم.. ضربان فندوقم۱۶۱... اینم سونو ان تی کسایی که بلدن بگن https://upinja.com/up1/۲۰۲۰۱۱۲۱-۱۹۴۸۴۵.jpg

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صد در صد پسر ❤🌹🥰

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738

من تمام این علائمو داشتم پسر شد

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
دخمله

ممنون❤😍🌹

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
فکر کنم دختر باشه🤔

❤😍🌹ممنون

2706