2726

عذاب وجدان نداره که

بعد وقتی نشستین دستشو بیار بالا بوس کن

البته من خودم چندشم میشه مرد بوس کنم

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
دلیل اول که منطقی به نظر نمیاد!! چون همیشه که پا کثیف نیست!!!!!  برای دومی هم اگر من ملکه باشم ...

به هر حال پا جای کثیفیه آدم مثلا میاد کف دمپایی شسته غذا بخوره چون تمیزه؟

در مورد دومی هم ابراز علاقه خوبه ولی به شرط اینکه ارزش خودتو پایین نیاره 

در هر صورت هر کی روشه خودشو داره بیخیال

حلالم کنید و خدانگهدار   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه بین زنو شوهرم رو نشدن هس و ما نمی‌دونستم://جلل الخالق... درسته شوهر نکردمو هیچوقت این بلارو حاضر نیستم قبول کنم گ😂ولی دوست پسر داشتم و فک نکنم حیا و رو نداشتن چیز خوبی تو رابطه باشه(اما دست بوسی برای زن یکم چیپه)

2728
به هر حال پا جای کثیفیه آدم مثلا میاد کف دمپایی شسته غذا بخوره چون تمیزه؟ در مورد دومی هم ابراز علت ...

😂😂😂تصور کن یکی بشینه کف دمپایی چیز بخوره نصفه شبی کلی خندوندی منو 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

میگن دختربچه هاتونوزودشوهرندین میگن نه مگه چشه بفرمایین .بلوغ ذهنی مهمتره ازبلوغ جسمی .به اندازه کافی حقوق زنان لگدمال میشه دیگه کاملترشدن نمیخواد

کاربری هشتمم بنام خاک پاک ایران.ماملت کوروش بزرگ هستیم.منشورحقوق بشردنیا.افتخارهرایرانی

دوستان من برای این زندگی شاد و آرومی که دارم هم کلی کلاس همسرداری رفتم، هم خییییلی کتاب خوندم و هم کلی فایل صوتی و تصویری جهت آموزش استفاده کردم که شکر خدا موجب ایجاد زندگی آروم و زیبا شده

و چیزی که یاد گرفتم اینه که نمیشه در روابط خانوادگی نسخه کلی پیچید

پس طوری رفتار کنید که به نظرتون درسته. اما به دور از غرور

رفتار من برای من جواب داده و شکر خدا راضیم. اون هم به شدت. شاید خیلی از اطرافیان که حسرت زندگی منو دارن به همین نکات ساده دقت نکردن!!!!!! 

بهرحال زندگی خودتونه و تصمیم با خودتون

حرف دیگه ای ندارم. ان شاءالله همه خوشبختی رو احساس کنید

ترجیح میدم برای دوری از تنش، بحث ادامه پیدا نکنه. چون تفکرات و نتایج متفاوته. به نظر همه احترام میذارم☺️

2706