2726
عنوان

امروز پسر خالم تصادف کرد.6 سالشه

325 بازدید | 15 پست

امروز ما رفتیم برای مادر بزرگم مامانم غذا پخته بود رفتیم براش بردیم بخاطر کررونا داخل نرفتیم از اونور خالم یه پسر 6 ساله داره اونام اومده بودن.و پسرش رفته بود تو کوچه کلا بچه ایه که یجا بند نمیشه.

همه تو حیاط بودیم اون رفت تو کوچه بعد صدای ترمز ماشین اومد من جلوتر از همه رفتم تو کوچه اصلااااا نفهمیدم که ماشین زده بهش.فکر کردم ماشینه میخواسته بخوره به کس دیگه ای اونم فقط ترمز کرده.دیدم داده میلرزه.یجور عجیبی میلرزید انگار داشت بندری میرقصید.من فکر کردم داره میرقصه.کلی خندیدم که چرا اینجوری میلرزی بعد که همه اومدن تازه فهمیدیدم.ماشین خورده بهش اما چیزیش نشده.ولی خیلی ترسیده بود یجور بدی میلرزید.از ترس میلرزید بهش میگفتم چیزیت شده میگفت نه فقط دارم میلرزم طفلک😘

چقدرم بهش خندیدم😑

الهی بگردم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا نبردین دکتر 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728
الهی بگردم

واااااای تو باید اسمتو میذاشتی روح سایت ...

همه جا هستی که 😆😆😆😆😆😅

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

لحظه تصادف بدن داغه متوجه نمیشی چیزیت شده یا نه 

من خودم دختری رو دیدم با پای خودش اومد رفت تو مطب بعد موقع برگشت دکتر تا رونشو گچ گرفت من کمکش کردم براش تاکسی گرفتم 

اولش نمیدونست پاش شکسته اونم تا اونجا 

حتمن زنگ بزنید اورژانس اینجور مواقع 

خداروشکر بخیر گذشت خدا به پدرو مادرش رحم کرده 

واااااای تو باید اسمتو میذاشتی روح سایت ... همه جا هستی که 😆😆😆😆😆😅

😂😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706