2703
2553
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 6864 بازدید | 145 پست
واسه همین میگن وقتی از یه قومیت دیگه این به ترکا دختر ندین😐

به نظر من هركسي با قوميت خودش ازدواج كنه

هر چقد تفاوتا كمتر باشه مشكلات هم كمتر ميشه. حالا قوميتاي ديگه به تركا دختر ندن چه بهتر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شمام کوردی؟ همه جا خوب و بد داره عزیزم دختر عموی من شوهرش ترک اردبیله، فوق العاده زرنگ و کاری و اهل ...

اره کوردم لگل تورکیک بوم جیا بوموه 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2720
اخه من شنيدم اگه تو جمعشون فارس باشه برا احترام همشون فارسي حرف ميزنن درسته؟

بله حرف میزنیم ولی خب یهو دیدی ناخودآگاه پریدیم ترکی،چون واقعا سختمونه 

البته من خودم کرج زندگی میکنم 

میتونن یه جوری بفهمونن که حداقل بلدنیستن   مااومدیم  ادرس باترکی که میگفتن هیچ  میگفت ...

نه ترکی صحبت میکنن  من شهر ترک میشینم  صاحبخونم اگه میخواست فحش چیزی بده ترکی میگفت اینقد میسوختم نمیدونم چی میگه 🤪🤪😤😤بعدمثلا من با خانواده شون باهم جمع میشدیم اونا خودشون ترکی میگفتن انگارنه انگار من مهمون بودم😂😂😁

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚

خب بیشتر آشنا بشید اگه به آقا علاقه داری.

با خانواده ها هم آشنا بشید به عقیده من

نظر شخصی خودم اینه طبق چیزایی که دیدم همزبون و با اشتراکات بیشتر باشه بهتره چون یه مقدار فرهنگها و حساسیتها متفاوته یه مثال ساده میگم ،ممکنه بعدها جلوت همه باهم به زبون خودشون صحبت کنن و اذیت بشی و حس کنی بهت بی احترامی میشه و یا اولویت زندگیشون نزدیکانشون باشن بعد همسرشون این مورد رو خیلی دیدم 

پس بهتره راجع به این مسائل خیلی دقیق تر بشی و باهم بیشتر آشنا بشید که بعدا تفاوتها رو دیدی معذب نشی بالاخره همه جا آدمهای خوب و مهربون زیادن فقط حساسیتها و اولویتهای آدمها فرق میکنه

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
2714
اخه من شنيدم اگه تو جمعشون فارس باشه برا احترام همشون فارسي حرف ميزنن درسته؟

میدونین ترکی و فارسی خ فرق دارن انگار شما عروس انگلیسی بگیرین همش انگلیسی صحبت کنین بعضیا ک حالا یا تخصیل نکردن یا سنشون بالاس اصن بلد نیستن فارسی من ترکم و با اینکه تهرانم چندین ساله باز سختمه

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
نميدونم شايد اونام مخالفن اخه ميگفتن كه پدرشون مخالفن ولي راضيشون كرده مادرشون و خواهراشونم گفتن اگه ...

اینا همه راهکار داره

من شرط ادامه تحصیل و کار کردن گذاشتم واسه عقدم که دیگه از این غیرتی بازی ها در نیاره 😁

البته که خوردیم به این کرونا و فعلا خونه نشینین ولی به هر حال بخوام کار کنم نمیتونه مخالفت کنه

ضمن اینکه هر مردی یه قلقی داره که دستت بیاد دیگه حله

تو فقط باید سعی کنی طرفت رو خیلییییی خوب بشناسی

دربارش تحقیق کن از دوستای نزدیکش از همکاراش محل کارش و... هرچی بیشتر بشناسیش بهتره

راز خوشبختی من این است: «راضی ام به رضای خدا»
دوست عزیز میدونید خب ماها همیشه ترکی حرف میزنیم ترکی حرف زدن برای ما خیلی خیلی راحتره، بخایم فارسی ص ...

میدونم ولی خب از استاد انتظار میره شرایط رو درک کنه 

منم منظورم نژاد پرستی و اینا نبود 

خواستم به اسی بگم این فقط یکی از چیزایی هست که بعدها باهاش به مشکل میخوره مخصوصا تو مهمونیاشون احساس غربت میکنه 

بازم مشکلات دیگه ای پیش میاد فرهنگی رسم و رسوم و عرف و غیره 

در کل هم شهری و هم زبان بهتره 

کلا من با غریبی و ازدواج راه دور مخالفم 

جامعه ما که ماشالله مرد سالاری به تمام معنا 

ازدواجم که مثه هندونه دربستست هر چقد شناخت باشه تا نری زیر یه سقف طرف رو نمی شناسی

بعد فک کن طرفت تو زرد از اب درمیا و یه دعوا کردی

جایی رو نداری بری یا کسی نیست همدردی کنه

میری میشینی  زل میزنی به دیوار اتاق خوابت و از غصه میمیری 

بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍

ما كه خانوادمون جهاز و سيسموني كم نميزارن اصلا

حس كردم جهاز خيلي براش مهمه

راسي مهريه رو كم ميگيرن يا زياد اخه من بهش گفتم ما خونه بنام عروس ميكنيم گف نه ما اصلا ازين رسما نداريم نهايت صدتا سكه🤨

2706