2726
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

6970 بازدید | 145 پست

سلام دوستاي عزيزم

من شش ماهه با يه اقايي در حال اشنايي هسم ايشون خانوادشون در جريانن حتي با مادرشون صحبتم كردم و خيلي از من خوششون اومده هردو ٢٣ ساله هسيم پسر واقعا خوب و سالميه

چيزي كه نگرانم ميكنه اينه كه بابام باز ازدواج با تركا خييييلي مهالفه ميگخ بعم نميخوريم ما خودمون مال كرجيم

حتي يه دونه تركم تو فاميل نداريم

كسي بوده خودش فارس باشه شوهرش ترك باشه از تركا و اخلاقياتش بهم بگه؟ وقعا تركا و فارسا بهم نميان؟و اين اقا بهم گفته برا ازدواج حتما بايد بياي تبريز زندگي كني من خيلي دلهره دارم كه چجورن

ميترسم وارد خانوادشون شم از تفاوتا جا بخورم ولي خودش هي ميگه مام مث شماييم اما من باز ميترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره عزیزم من خیلی هارو میشناسم بسپار به خدا وقتی بیان خواستی خدا خودش مهر پسر رو به دل پدرت میندازه

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

من تورکم عزیزم

اذیت خواهی شد

با همشهری خودت وصلت کن راحتتری

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2706