1874
1959
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

1199 بازدید | 145 پست

سلام دوستاي عزيزم

من شش ماهه با يه اقايي در حال اشنايي هسم ايشون خانوادشون در جريانن حتي با مادرشون صحبتم كردم و خيلي از من خوششون اومده هردو ٢٣ ساله هسيم پسر واقعا خوب و سالميه

چيزي كه نگرانم ميكنه اينه كه بابام باز ازدواج با تركا خييييلي مهالفه ميگخ بعم نميخوريم ما خودمون مال كرجيم

حتي يه دونه تركم تو فاميل نداريم

كسي بوده خودش فارس باشه شوهرش ترك باشه از تركا و اخلاقياتش بهم بگه؟ وقعا تركا و فارسا بهم نميان؟و اين اقا بهم گفته برا ازدواج حتما بايد بياي تبريز زندگي كني من خيلي دلهره دارم كه چجورن

ميترسم وارد خانوادشون شم از تفاوتا جا بخورم ولي خودش هي ميگه مام مث شماييم اما من باز ميترسم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

اره عزیزم من خیلی هارو میشناسم بسپار به خدا وقتی بیان خواستی خدا خودش مهر پسر رو به دل پدرت میندازه

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

میگن به ترکا‌دخترندید ،دیگه خودت میدونی.

مدت هاپیش آموختم که با خوک نباید کشتی گرفت!چراکه به شدت کثیف‌میشوی و مهم ترازآن اینکه خوک ازاین کارلذت میبرد،بحث کردن با احمق هم‌دقیقاهمینطوراست...😌
1984

ترکا کلا زنو میخورن متلاشی میکنن میزنن دیگه چی بگم ترکا بدن دیگه بابات حق داره

خسته شدم از اینکه هی ترک ترک میکنین همه جا خوب و بد هست همه جاااا

❤ من به دستانِ خدا خیره شدم،معجزه کرد ❤
8
به نظرم هرکس با همشهری خودش وصلت کنه بهتره

اره موافقم منم به همین خاطر جدا شدم فرهنگ ها خیلی متفاوته 

عشق مقدسم من باور نمیکنم این پایان ما بوده باشد من هر روزچشم انتظار آمدنت هستم..می دانم که می آیی                                                                     نسیم بوی تو را به ارمغان می اورد...ماه هم انعکاس نگاه های تو است...
ترکا کلا زنو میخورن متلاشی میکنن میزنن دیگه چی بگم ترکا بدن دیگه بابات حق داره خسته شدم از اینکه هی ...

وا چرا دروغ میگی پس چرا اطراف ما همچین چیزی نیس😮

گیرم هوای پر زدنم هست، بالم کو؟؟💝🌺
1718