2726
عنوان

میشه بیاید ی لحظه

142 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها. من یمدته گیر دادم ب بابام ک وسایل خونمونو عوض کنیم هرچی میگم گوش نمیکنه. راستش مامانم زیاد تو این فازا نیست نمیدونم چرا . بخدا ی آشنایی میاد خونمون خجالت میکشم. پرده ها قدیمی وسیله ها قدیمی. باورتون میشه افسردگی گرفتم؟چنتا مورد خواستگار داشتم بخاطر این شرایط رد کردم اصلا نذاشتم بیان خونمون. چون خجالت میکشم. نمیدونم چکار کنم خسته شدم بخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا شما دبگه کی هستی... آخه خواستگاری که به خاطر وضع خونه بخاد بیاد شمارو بگیره فرداش طلاق دیگه ... واقع بین باش تا اونجایی که من دیدم میگن فلانی خانواده خوبی داره میرن خواستگاری نمیگن وضع خوبی دارن پرده هاشون فلان .... 

از اول همینجوری بوده . قبلا ک شرایط اوکی بود. پول داره ولی خرج نمیکنه

بامامانت صحبت کن..بگو اگه میتونه به شیوه زنانه خودش باپدرت صحبت کنه..

خواستگاراتو به نظرم راه بده عزیزم..اونا به خاطر تومیان نه وسایل خونه

عزیرم

خودت کم کم دست به کار شو با مامانت صحبت کن براش توضیح بده متاسفانه تا حدودی تاثیر داره برای خواستگار سنتی و...

متاسفانه آقایون خیلی تو فاز این چیزا نیستن 

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
عزیرم خودت کم کم دست به کار شو با مامانت صحبت کن براش توضیح بده متاسفانه تا حدودی تاثیر داره برای خ ...

مرسی ک درکم میکنی. اخه تو خونه ما اینجوری که حرف اول و اخرو بابام میزنه. بخدا دیوونم کرده. هرچی میگم میگه نه

2706