2726
عنوان

آمپول جنتامایسین برای عفونت ادراری

11058 بازدید | 25 پست

دخترم ۵ سالشه سابقه عفونت ادراری داره یبار بستری شده و تقریبا سالی ۲ بار یا بیشتر این مشکل براش پیش میاد دیروز دوباره تب کرد و تبش خیلی بالا بود بردم پیش دکتر عمومی بهش ۶ تا جنتامایسین داد تا حالا اگه تجربه ای در این زمینه داشتید لطفا بگید

خدایا شکرت بابت همه چیز ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط بیمارستان کودکان تهران ببر 

هیچ دارویی هم بهش نده تا ببری اونجا 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
چرا متخصص اطفال نمیبری؟

والا متخصص بردم قبلا حتی پیش فوق تخصص کلیه کودکان هم بردم ولی چند ماه داروهاش تاثیر گذاشته دیروز هم تبش خیلی بالا بود دکتر دیگه ای پیدا نکردم

والا متخصص بردم قبلا حتی پیش فوق تخصص کلیه کودکان هم بردم ولی چند ماه داروهاش تاثیر گذاشته دیروز هم ...

ب نظرم باز پیش ی دکتر دیگ ببر بیمارستان کودکان هم میگن خوبه طالقانیه فک کمم

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

۶ تا زیاده ولی خوب میکنه اما عوارض به شدت زیادی داره کلیه هارو از کار میندازه و گوش رو کم شنوا میکنه

منم هفته قبل تکرر ادرار شدید و ادرار خونی داشتم دکتر برام ۴ تا نوشت..فقط ۲ تا شو زدم با قرص فنازومکس که قهوه ای رنگ هست و مثانه رو شست و شو میده و با مایعات زیاد...خوب شدم

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
امپول جنتامایسین باید سر وقت بزنه حتما اگه میخوای اثر داشته باشه، ولی برای این سن چرا امپول داد🤔ینی ...

عفونتش بله خیلی شدیده شربت هم کوتریموکسازول داده بدبختی اینه دخترم وحشت داره از آمپول امروز از ۶تا دمی رو زدیم اومدنی میگفت بهم کاری که باهام کردین رو همیشه تو ذهنم میمونه

عفونتش بله خیلی شدیده شربت هم کوتریموکسازول داده بدبختی اینه دخترم وحشت داره از آمپول امروز از ۶تا د ...

حق داره به شدت امپول درد داری هستن بنده خدا

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
۶ تا زیاده ولی خوب میکنه اما عوارض به شدت زیادی داره کلیه هارو از کار میندازه و گوش رو کم شنوا میکنه ...

خداروشکر بهتری 

اگه عفونت ادراری برطرف نشه هم میتونه خیلی مشکل ساز بشه چاره ای نیس 

2706