2726
عنوان

توروخدا بیاید حالم خیلی بده 😔

244 بازدید | 11 پست

سلام

خانوم ها تورو خدا حالم خیلی بده خیلی بلاتکلیفم میشه برام یه صلوات  بفرستید یا یه حمد بخونید  تا فردا خاستگارم بیاد توروخدا ممنون میشم هرکی فرستاد لایک کنه خدا عوضتون بده ممنونم❤❤❤❤

زمان رسیدن به آرزوم هست...میشه برای حاجت دلم و رسیدن به آرزوم صلوات بفرستید اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم👑❤️👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فرستادم😞توام بفرست منم مث خودت حال دلم بده

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
فقط بگو خدایا توکل ب خودت.هر چی ک خیره پیش بیاد برام.

چشم ممنونم خواهری توکل کردم ❤😔

زمان رسیدن به آرزوم هست...میشه برای حاجت دلم و رسیدن به آرزوم صلوات بفرستید اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم👑❤️👑
نترس عزیزم  خدا بخواد میاد خداهم که بد نمیخواد   پس اگر اومد رحمته  اگر نیومد حکمته&n ...

توکل به خودش ولی دیگه دارم از بلاتکلیفی دیوونه میشم😔

الهم صلی محمدوال محمدوعجل فرجهم. انشاالله ک میاد  خوشبخت بشید درکنار هم

خیلی ممنونم عزیزم

فرستادم😞توام بفرست منم مث خودت حال دلم بده

هم صلوات هم حمد خونم ان شاالله جفتمون دتا فردا دلمون شاد شه الاهی امین❤❤❤

هم حمد خوندم هم صلوات حاجت روا شی ان شاءالله و دلت آروم بگیره💟

خیلی ممنونم عزیزم❤❤❤

هم صلوات هم حمد خونم ان شاالله جفتمون دتا فردا دلمون شاد شه الاهی امین❤❤❤

مرسی مهربون امین

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊