2733
2739
عنوان

رسم پا گشا کردن

216 بازدید | 32 پست

عروس رو باید با خانوادش پا گشا کرد؟

برادر شوهرم ازدواج کرده میخوام پا گشاشون کنم من نظرم این بود که زن و شوهر باید بیان، ولی انگار زنش توقع داره خانوادشم بیان،به نظرتون منطقیه؟

مشکلم اینه اون جاریمم تنها دعوت کردم الان این با خانواده بیاد اون ناراحت میشه🤔🤔🤔🤔

کمکم کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما تنها دعوت میکنیم 

به نظرم شما هم تنها بگو چون بین جاری ها اختلاف پیش نیاد

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

اجباری نیس. پدرشوهر و مادر شوهرت بهتره با خانواده پاگشا کنن. چون دوتا خانواده رفت و امد زیادی خواهند داش ولی شما ب خانواده حاربت ربطی ندارید.‌تکی دعوت کن. مادرشوهرتینا رو هم بگو

البته کرونا رو هم دعوت میکنب

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738

فامیل درجه یک مثل پدر و مادر، خواهر، برادر ما رسم داریم که با فامیل عروس یا داماد جدید دعوت کنیم

ولی خب الان کروناس و شرایط متفاوته مهمونی و عقب بندازی کلا بهتره  

واسه ما که اختیاریه  دوست نداشتی دعوت نکنـاما معمولا خانواده داماد رو میگن نه خانواده عروس رو

پاگشای داماد رو میگی؟  خانواده داماد خدایی دیگه هیشکی نمیگه.‌فقط خود داماد پاگشا میشه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706