2737
2734
عنوان

بیمار کرونایی و ای سی یو

4447 بازدید | 76 پست

سلام بچه ها کسی بوده که تو ای سی بوده و حالش خوب شده باشه؟ مامانم رو امشب بردن تو ای سی یو میگن اکسیژن خونش 47هست دکتر میگه امیدی نیست دارم دیوونه میشم تورو خدا بیاین باهام حرف بزنین داغونم

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

انشالا به حق مریض کربلا...شفا پیدا کنه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی عزیزم خدا بزرگه ...🌹

براشون ختم حمد بگیرید 

خانمها بخونید عزیزان دل

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

عزیز دلم خدا خودش شفا بده انشالله😔😔😔

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738

امیدت به خدا باشه بله از اشنایان ما با 60 درصد درگیری ریه الان سلامت هستن

خودمم تا 79 اکسیژنم پایین اومد 

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2706