2410
2553
میشی عزیزم.رو تغذیه آن کار کن.حس میکنم باید رحم است رو گرم کنی،نمیدونم با چی،فقط حسم میگه رحم آن سرد ...

نمیدونم ...ولی من کلا گرمیجات میخورم که!😥🤕

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
میشی عزیزم.رو تغذیه آن کار کن.حس میکنم باید رحم است رو گرم کنی،نمیدونم با چی،فقط حسم میگه رحم آن سرد ...

میشه لطف بکی ایا همسرم دلش پیش اون دخه هست؟ حسش نسبت من چی هست؟ ایا تعهد میده که با هم بمونیم یا جدا میشیم؟

2714
میشه لطف بکی ایا همسرم دلش پیش اون دخه هست؟ حسش نسبت من چی هست؟ ایا تعهد میده که با هم بمونیم یا جدا ...

نسرین جون دلت بدجور شکسته و خودت رو داری ب در و دیوار میزنی.میدونم سخته ولی یکم ول کن ماجرا رو.وقتت رو بده ب خودت.از این شرایط روحی خودت رو بکش بیرون.احساس میکنم شوهرت اگه ببینه بی خیالی و نشستی تو خونه کاری ب کارش نداری پرو تر میشه.فقط باید بری دنبال وقت برای خودت و هدفت ک جدیت بشه.خیلی اعتماد ب نفس درونیت پایینه.احساس میکنم با اون کسی ک هست عشق قدیمیشه

وا خوب حالا چه کلاسی گذاشتی 

فدات شم چرا ناراحت میشی ! 

بخدا دنبال کلاس گزاشتن نیستم  اصلا تو هیچ تاپیک حس ششمی شرکت نکردم .  این اولیش بود  

من که عزیزم استغفرالله خدا نیستم  

حس ششمی ها یه دفعه یجا سر یه موضوع  حقیقت بهشون الهام میشه  

مثلا بارها شده شوهرم گفته دارم میام  خونه  و من تاوقتی  نیومده  متوجه نشدم که رسیده 

اما بعضی وقتا  یهو حس میکنم  تو خیابونه  میرم کنار پنجره میبینم بله  رسید  

دوست داشتی همین طوری یه چیزی  رو هوا بگم ؟  

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
2706