2726
عنوان

ازدواج نکردن

6805 بازدید | 64 پست

دوستان شما کسی رو دیدین یا اطرافتون داشتین که کلا اصلا ازدواج نکرده باشه تا اخر عمرش ؟؟

میخواستم ببینم مثلا ازدواج‌ نکردن میتونه روی روحیه ادم اثر بزاره؟؟

اخه ما ۲ تا خانم داریم که از بستگان نزدیکمون هستن 

اما هر دو تاشون اصلا ازدواج نکردن و الان که سنشون بالاست خیلی وضعیت روحی مناسبی ندارن

ینی وقتی جوان تر بودن خیلی شاد و سرحال بودن 

اما متاسفانه الان حال و روز خوشی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه نشون داده اونایی ک ازدواج نکردن به شدت دلمرده میشن چه مرد چه زن

حتی اونایی که نیازاشونو از طریق دیگه برآورده میکنن

ولی در کل بستگی به خود آدم داره اینکه دیدگاهش و هدفش از زندگی چی باشه

بستگی داره به اون آدمها اگر آدمهای فعالی تو جامعه باشن کمتر دچار آسیب های روحی میشن...ولی در هر صورت اخرای عمر ادم با بحران دچار میشه تنهایی این بحران دو برابر میکنه...معمولا کسایی ک خونه نشینن بیشتر دچارش میشن خصوصا خانوما

بله من ازدواج نکردم یکی بود توی فامیل ما اونم ازدواج نکرد البته اون سنش خیلی بالاست پنجاه سالشه. اون چون زنهای ژاپنی رو دوست داشت ازدواج نکرد  منم زنهای ژاپنی رو دوست داشتم یکی از زنهای فامیل بهم گفت تو ازدواج نمیکنی چون زنهای ژاپنی رو دوست داری حرفش درست در اومد

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

اره دختر عمه مامانم دکتر قلب بود تو ۵۰ سالگی بر اثر سرطان سینه فوت کرد.

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
بله ، از نظر جسمی سالم ترن ولی خب روحی خیلی خوب نیستن بلاخره هر کی باشه دوست داره تشکیل زندگی بده وا ...

روحی بفرمایید داغونن. جسمی هم به روحی ربط داره. ازدواح نکردن متابولیسم بدن رو بهم میریزه. پس این حرف درست نیست

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2706