2733
2739
عنوان

ماشالله ملت پولدارن🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 106 پست

خداییش الان بخوای یه مانتو پاییزه بخری باید ۴۰۰ بدی برند هم نیستا همین تولیدی های خودمون

پارچه گرونه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ارهههه 

همه اينجا ميلياردرن 

من گفتم يه بوت ١٧٥ تومن بم حمله كردن والا كجا يه بوت ميدناينقدرررر؟؟؟؟ 

فكر كنم همه بوت ميخرن دو سه تومن

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
2738
خدایی با ۴۰۰ تومن میرم ۴ تا مرغ میخرم😅😅😅😅

😆😆😆تو خیلی خوبیببببیییی😂😂😂😂ترجیحا مرغ زنده بخر هم تخم کنه همم یک خروس بخر ک زادو ولد کنن بعد مرغ داری میزنی بعد پولدار میشی🤣😍😍😍🤣

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2706