2726
عنوان

تاثیر میکرونیدلینگ برای جای جوش

290 بازدید | 24 پست

تجربه ایی دارین؟ واقعا خوبه؟ من شنیدم میکرونیدلینگ برای جای جوش و زخم و خطوط ریز و شفافیت و منافذ باز خوبه و درمان میکنه

دکترم گفت ۳ جلسه باید بیای و جلسه ایی یک میلیون تومن؟ بنطرتون زیاد نیست؟ ارزش داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم دستگاهش خریدم و کوکتل ویتامین!!  خودم انجام می دم!!  یک چهارم قیمت بیرون درمیاد!!!  تازه دکترت خیلی خیلی زیاد می گیره   این خبرها نیست!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
جلسه ای یک میلیون چخبرههه کل کوکلتلش ی میلیون نیس چطور هر جلسه ی میلیون میگیره😑

شاید بخاطر اینکه مطبش بالا شهره خیابون آفریقا تو ونک بخاطر جاش داره گرونی میگیره یا دستگاهش فرق میکنه

کجا میره؟ تهرانی؟ تاثیر داشته؟ منم میگم خیلی گرونه ادم دلش نمیاد

مااصفهانیم..بگرد ی جای ارزون پیداکن این چرت گفته بهت ۱وخورده میدونسی اصلا پول موادی کواست استفاده میکنه ۲۰۰ تومن ب زور میشه بقیش واس دستمزده..بک جلسه رفته فعلا بدنبوده بابدکامل بره تاتاثیرش مشخص بشه

کجا میره؟ تهرانی؟ تاثیر داشته؟ منم میگم خیلی گرونه ادم دلش نمیاد

دستگاهش حدود یه تومنه خودت بخر!!  کوکتل ویتامینش هم مارک خوب حدود ۴۰۰ هست  هر کوکتل حدود ۵ بار استفاده می شه!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706