2733
2734
عنوان

خانما برای شفای مادر شوهرم حمد میخونین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 74 پست
یکی پیش دکتر طبیب خویی بردیم که گفت عمل نمیخواد این ورم رگه که بعد اشنامون تو میلاد گفت برید پیش دکت ...

کاش با وجود دونظر متفاوت پیش پزشک دیگه هم می بردید ویا درخواست کمیسیون پزشکی می دادید

میلاد بیمارستان آموزشی نیست وقطعا خودش سر عمل بوده وسهل انگاری از خودش بوده اگر بیمارستان آموزشی بو ...

خرابکاری کرد بعدش یه تیم جراحی رفتن بالاسرش شریانو قطع کرده بود... 12روز با دستگاه تنفس... نگه داشتنش الکی گفتن جی سی اس اومده رو 7 نگو مرگ مغزی بوده فقط خواستم ماس مالی کنن... 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش با وجود دونظر متفاوت پیش پزشک دیگه هم می بردید ویا درخواست کمیسیون پزشکی می دادید

بله ما کوتاهی کردیم😔. دکتر زنگ زده به اشنامون بهشون بگید شکایت رو پیش ببرن واسه خودشون بد میشه من سپاهیم نمیتونن کاری کنن بر علیه خودشونهوتهدید بی خود

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
خرابکاری کرد بعدش یه تیم جراحی رفتن بالاسرش شریانو قطع کرده بود... 12روز با دستگاه تنفس... نگه داشتن ...

می دونم الان چه احساسی دارید ولی واقعا راه برگشتی نیست بهتره به فکر خودت وپدرت باشی

2731
میدونم چه دردی توی دلته همسر منم تو تموم روزهایی که مادرمهربونش روی تخت بود ،زجر میکشید. حالام که س ...

عزیزمی. ممنونم😔😔😔😔

می دونم الان چه احساسی دارید ولی واقعا راه برگشتی نیست بهتره به فکر خودت وپدرت باشی

فدای تو بشم💓

بله ما کوتاهی کردیم😔. دکتر زنگ زده به اشنامون بهشون بگید شکایت رو پیش ببرن واسه خودشون بد میشه من س ...

دیگه اون دکتر تکلیفش معلوم شد که از چه طریقی درس خونده پس سهمیه ای بوده وبی سواد

2738
خرابکاری کرد بعدش یه تیم جراحی رفتن بالاسرش شریانو قطع کرده بود... 12روز با دستگاه تنفس... نگه داشتن ...

به نظر من برید شکایت کنید حداقل آبروش بره هزینه چقدر دادین هزینه اش را برمیگردونن؟

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
دیگه اون دکتر تکلیفش معلوم شد که از چه طریقی درس خونده پس سهمیه ای بوده وبی سواد

واقعا خدا لعنتش کنه... 😔... 😭😭😭😭.

به نظر من برید شکایت کنید حداقل آبروش بره هزینه چقدر دادین هزینه اش را برمیگردونن؟

نه پول نداشتیم گلم که بردیم بیمارستان میلاد... از خون مادرم نمیگذرم... دیه نمیخوام فقط پروانش باطل بشه کسی زیر دستش نمیره و خانواده ای داغدار نشه

نه پول نداشتیم گلم که بردیم بیمارستان میلاد... از خون مادرم نمیگذرم... دیه نمیخوام فقط پروانش باطل ب ...

انشاءا...همینجوربشه عزیزم دلت آروم باشه همیشه چندسالته؟

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
نظر تیم جراحی چی بود؟

تیم جراحی خیلی ترسیده بودن باید میرفتیم مطباش ن ببینیم. هرکدوم یه چی گفتن یکی گفتن تومور چسبنده بود اومدیم جدا کنیم مغزش هم یه تیکه جدا شد یکی گفت تومور از، وسط شریان رد شده بود اومدیم برداریم شریان قطع شدو پیوند زدیم خود جراحش هم گفت جمجمه غیر عادی زخیم بود اومدیم بشکافیم صدمه دید

... 

انشاءا...همینجوربشه عزیزم دلت آروم باشه همیشه چندسالته؟

من 29...هنوز نامزدم😔

2706