2726

ایستادگی کن عزیزم 

اول نشد دوم 

دوم نشد دقفعه ی بعد حتما میشه 

فقططط خسته نشو ادامه بده

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براتون ایت الکرسی میخونم

عزیزم اگر مایل بودی ختم قرآن شرکت کن.یه جزء به شما مبگم یه هفته مهلت خوندن دارید

حاجت روا باشید انشالله

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
2728

موفق باشی گلم

حتما این دفعه بگو لقاحت رو را هچینگ کنن

ازمایش ژنتیک pgd رو هم روی جنین هات انجام بده

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
ان شاءالله مثبته ولی چطوری تو این وضعیت کرونا میرید

مراکز حواسشون است و رعایت میکنن

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
موفق باشی گلم حتما این دفعه بگو لقاحت رو را هچینگ کنن ازمایش ژنتیک pgd رو هم روی جنین هات انجام بد ...

هچینگ و آزمایش ژنتیک چیه؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
موفق باشی گلم حتما این دفعه بگو لقاحت رو را هچینگ کنن ازمایش ژنتیک pgd رو هم روی جنین هات انجام بد ...

هچینگ چیه عزیزم؟ ازمایش ژنتیک چیه ؟ میشه بهم بگی فردا به دکترم بگم 

هچینگ و آزمایش ژنتیک چیه؟؟

هچینگ یه روش هست که لقاح رو به اون روش انجام میدن، باعث میشه کیفیت جنین بالا بره

بخصوص وقتی تخمک کمی رو ازاد کرده باشی، بهت نسبتا جنین های خوبی با گرید خوب میده

ازمایش ژنتیک هم میان جنین هارو رشد میدن و از نظر ژنتیکی بررسی میکنن، اونهایی که توش مشکلاتی دیدن رو میذارن کنار و انتقال نمیدن، اینجوری جنین کمتری انتقال میدی ولی شانس موفقیت ivf میره بالا، چون جنین های سالم تر رو انتقال دادی

هچینگ یه روش هست که لقاح رو به اون روش انجام میدن، باعث میشه کیفیت جنین بالا بره بخصوص وقتی تخمک کم ...

آها ممنون عزیزم 😍

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مرسی عزیزم .حتما 

جزء ۱۴

قبول باشه.انشالله به حق ۱۴ معصوم حاجت روا بشی دوستم

التماس دعا

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
هچینگ چیه عزیزم؟ ازمایش ژنتیک چیه ؟ میشه بهم بگی فردا به دکترم بگم 

هچینگ یه تکنیک لقاح هستش که با لیزر تخمک رو حاضر میکنن واسه لقاح

ازمایش ژنتیک pgd هم تشخیص ژنتیکی قبل از لانه گزینی هست که جنین هارو بررسی میکنن و بهترین هارو انتخاب میکنن

ان شاءالله مثبته ولی چطوری تو این وضعیت کرونا میرید

انشالله .عزیزم جنینای من تا یکسال تو ازمایشگاه نگهداری میکنن که چهار پنج ماهش گذشته و مطمعنا تا پنج شیش ماهه دیگه هم کرونانمیره .امیدم بخدا رعایت میکنم .خدا خودش مواظبم باشه 

2706