2737
2739
منم ي مدته حواسم نيست خيلي حقيقت گو شدم😐 سر شام خونه قوم همسر تعارفمم كردن از فلان غذا ه ...

واااااای منم از حقیقت گویی بییییچارم

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....
ضایع بود مسخره ش کردم. اونم چیزی نگفت ولی بهش برخورد خیلی. منم نگاش نکردم  . الان میگم خدایااا ...

با یه هدیه جبران کن

دل خودتم آروم میشه

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه همیشه همیشه مثبت برداشت کن شایدم راستشو گفته ولی تیکه به بیماری خیلی بد حرف زدی

اخه شوهرش چند بار به شوخی بهم گفته تو لاغری وفلان. چاقی برا خونواده شوهر خیلی ارزشه. من لاغرم. دوس ندارم بگن. اون لحظه هم واقعا نمیدونم چجوری این حرف اومد رو زبونم . فقط خواستم کم نیارم

گذشته دیگه تو هم فراموش کن.... حقیقتم گفتی 

نمیشه عذاب وجدان گرفتم 

اگه بدونی این برادرشوهرموحلواحلوامیکنن خانواده خانومش 

ازجاریم بیشترخجالت میکشم .چون حس میکنم مادرشوهرم حرفای منوبهش گفته

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
همیشه همیشه همیشه مثبت برداشت کن شایدم راستشو گفته ولی تیکه به بیماری خیلی بد حرف زدی

اره بخدا رفتارشون سنگو به حرف درمیاره. منم ادم ساکتیم. خیلی تو خودم میریزم یهو فوران میکنم

اخه شوهرش چند بار به شوخی بهم گفته تو لاغری وفلان. چاقی برا خونواده شوهر خیلی ارزشه. من لاغرم. دوس ن ...

لاغر بودن که بد نیست

اگه یه نفر چاق باشه و بگن لاغر خوبه باید ناراحت بشه

به تو دارن تعارف میزنن بخور که تپل شی. بگو پس غذاهای مورد علاقه منو همش درست کنین و اینجور حرفای لوس و شوخی

اره بخدا رفتارشون سنگو به حرف درمیاره. منم ادم ساکتیم. خیلی تو خودم میریزم یهو فوران میکنم

ب ه نظرم نصف بیشتر سو برداشته

هیچ وقت دل کسی رو بازبون نشکن. دست کم خودت شب راحت سر رو بالش میزاری

داشتم شکست بسپار به خدا و از خدا طلب داشته باش

2738
ب ه نظرم نصف بیشتر سو برداشته هیچ وقت دل کسی رو بازبون نشکن. دست کم خودت شب راحت سر رو بالش میزاری ...

دلت هم شکست بسپار....

لاغر بودن که بد نیست اگه یه نفر چاق باشه و بگن لاغر خوبه باید ناراحت بشه به تو دارن تعارف میزنن بخ ...

اخه میدونی چیه. بحث فقط اینا نیست‌. رفتارای دیگه شونه که اذیتم میکنم. شوخیای زننده. رفتارشون رو اعصابمه. خواهرشوهرم به مامانش یعنی مادرشوهرم گله میکنه که عروست نمیاد بهم سر بزنه. خب منم کار و زندگی خودمو دارم درس دارم. هر کی بچه نداره زندگی نمیکنه دیگه؟؟ مبخوان همش ور دلشون باشم

نمیشه عذاب وجدان گرفتم  اگه بدونی این برادرشوهرموحلواحلوامیکنن خانواده خانومش  ازجاریم ب ...

تو چون خودت یادت مونده این برداشتو میکنی

تو چون خودت یادت مونده این برداشتو میکنی

نمیدونم ...

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
تیکه به بیمار ننداز بخاطره خودت میگم...دلشون میشکنه...صدای دلشکسته زود به گوش خدا میرسه یهو دیدی خدا ...

اره بخدا منم دوس ندارم. دل پری ازشون داشتم اینو گفتم. اون لحظه فقط میخواستم کم نیارم. فقط. چون ادم ساکتیم و سواستفاده میکنن از ساکت بودنم

2706