2726
عنوان

امروز دوستم گفت با یکی دوست شده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 20 پست

همیشه دوستی های خارج از ضابطه و قانون و تعهد خیلی به ادم میچسبه. چون فقط عزیزم جونم میشنوی

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
منم باهاش کلی صحبت کردم که کارت درست نیست..ولی گفت چی میگی اتفاقا الان زنهای شوهر دار خیلی هاشون دوس ...

زنای شوهردار اینجوری به قبر اول و اخر‌شون خندیدن.زنای شوهر دار اینجور گوه خوردن.جینده بازی ک شاخ و دم نداره 

کاربر*دختر_تنها*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه دوستی های خارج از ضابطه و قانون و تعهد خیلی به ادم میچسبه. چون فقط عزیزم جونم میشنوی

اونم همینو میگفت..میگفت اینقدر بهم احترام میزاره و محبت میکنه...برعکس شوهرش که همه اش تحقیرش میکنه 

به امید خدا من به هدفم میرسم
2728

خاک تو سرش 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

الهی بمیرم برا اون بچه ها 😔😔

من زمانی که بچه داشتم عشق سابقم برگشت 

گفت نمیتونم بدون تو .

ولی پا زدم ب همه آرزوهام .خیلی دلتنگش بودم ولی 

آرامش پسرم مهمتر بود.خطم شکوندم .

الان هم گاهی بادش میوفتم آه میکشم .ولی 

همین ک پسرم آرومه و کنار باباش خوشه برام کافیه 

آرزوهامو فدای پسرم کردم .

این خانم داره راه رو اشتباه میره 

۳تا بچه داره .گناه دارن آیندشون چی میشه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠