2733
2734

سلامممممم خانوووومای گلل و باتجربه.....

خواسم بیاید ک از تجربیاتتون بگید ک چطور زندگیتون رو پایدار و عاشقانه نگه داشتین و رمز موفقیتتون چی بوده😍😍😍 خوش اومدین

مهم نی دیگع کی با منه..💪 وقتی صاحب این دنیا رفیق فابمع✌

شمام همینطور

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودم بودم،،،،نخواستم نقش بازی کنم،،الگو برداری از هرکسی نکردم،،،گذشت داشتم،،گذشت داشت

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
2738

9 ساله با خوب و بدش ساختم کنارش بودمو درکش کردم کمکش کردمو تنهاش نزاشتم

غر نزدمو توقع بیجا نداشتم 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2706