2737
2734
عنوان

نماز میخونم حالم بد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2271 بازدید | 115 پست

حاج آقا پناهیان گوش بده

اینا کار شیطانه

بخشیدن برای خدا خیلی راحته ما الکی بدبین هستیم به خدا

وگرنه خدا میبخشه این افکار کار دستت میدن

تو نمازتو بخون توبه کن 

❤ خدا❤ همه چیز رو درست میکنه

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
چیزی که فکر میکنی حال بد هست در واقع حال خوب هست. تو بعد از نماز دچار احساس بد نسبت به اعمال بدت می ...

من اصلا ادم معتقدی نیستم دیگه

بودم ولی الان ن

ائمه رو دوست دارم نماز میخونم

ولی دیگ ب حجاب  ک چادر بپوشم و اینکه اهنگ گوش ندم و سریال و فیلم خارجی نبینم و ...‌ به اینا اعتقادی ندارم

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون که برا حضرت عباس؟

نماز کن فیکون حضرت عباس هم که فوق العاده مجرب هستش

سه تا باید بخونی دو تا شو مبخونی یدونه اشو بعد حاجت روایی

ولی نماز های کن فیکون چند تا هستن اینی که من به شما گفتم نماز مضطر کن فیکون هستش

یکی هم زیادی به تناقصات خودت فکر نکن

آدم قرار نیست یه شبه به همه چیز پی ببره

بعضی وقت ها فکرتو خلاص کن تا بتونی به چیزهای خوب فکر کنی

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
2731
بعضیاشون اره ،منم موقع احکام پرسیدن با یکی مواجه شدم احساس کردم تند صحبت میکنه، ولی برام چیزی که اهم ...

پناهیان ک میگی من چتدبار گوش کردم یه طوری ایدال گرایانه حرف میزنه.یه چیزایی میگه مثلا جوونا رو جذب کنه به سمت خودش ولی واقعا گاهی فکر میکنم  کسیو ک شو داره ممکنه برعکس دفع کنه .ببخشید ببخشید اینوو میگم دور از جون شما یکم خررمیکنه ادمو ..شاید اونایی ک یکم مذهبین و حرفاشو کاملا قبول دارن اینو متوجه نشن.شما نطرتون در این باره چیه؟ 

من کلا بین مدرنیته و این چیزا گیر کردم اسم این حاج اقاهارو میشنوم کلا بدم میاد نماز میخونم روزه میگ ...

خب پس نمیدونم چجوری راهنماییت کنم 

چون قدم اول اینه که همونطور که این شبهات رو به ذهنت راه دادی، توضیحات این آدم ها رو هم بشنوی و راه بدی بعد ببینی با منطق جور درمیاد یا نه

خودت بنویسی و چند بار بخونی ببینی حرفش درسته یا نه...

من که اینجور به نتیجه رسیدم. 

یادت نره حبیب هم اول نمیخواست جواب پیک امام حسین رو بده ولی فرصت یکبار گوش دادن رو به خودش داد

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
خب چادر دوست نداری بدون چادر جوری باش که وجدان قشنگت ناراحت نشه سرنماز

اخه این چیزا واقعا واس جوامع دیگه ی حرف خنده داره 

فقط ک حجاب نیس خیلی چیزای دیگم هست

من پیانو میزنم ولی مذهبیا اهنگ زدن زنو خیلیییی بد میدونن

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
2738
من اصلا ادم معتقدی نیستم دیگه بودم ولی الان ن ائمه رو دوست دارم نماز میخونم ولی دیگ ب حجاب   ...

چادر کجای دین بود؟ چادر که واجب نیست

فیلم ندیدن هم تو دین نیست مگر این که مورد داشته باشه

پناهیان ک میگی من چتدبار گوش کردم یه طوری ایدال گرایانه حرف میزنه.یه چیزایی میگه مثلا جوونا رو جذب ک ...

نظرت کاملا درسته، اون قسمت که میگی دفع میکنه 

چون آدم ها هم دافعه دارند هم جاذبه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
اخه این چیزا واقعا واس جوامع دیگه ی حرف خنده داره  فقط ک حجاب نیس خیلی چیزای دیگم هست من پیان ...

یه جیزی بگم خلاص

مذهبیا با مسلمون واقعی خیلی فرق دارن زیاد به حرفاشون اهمیت نده بعضیاشون فقط مزخرف میگن

پیانو زدن کجاش بده؟

من اصلا ادم معتقدی نیستم دیگه بودم ولی الان ن ائمه رو دوست دارم نماز میخونم ولی دیگ ب حجاب   ...

زیاد سخت نگیر نسبت به دینت

خدا بدتو که نمی‌خواد عزیزم 

مثلا چادر از خودت مواظبت میکنه اما حالا که دوست نداری بدون چادر هم میتونی پوشیده باشی

2706