2737
2734
عنوان

امکاناتی که پدرم برام فراهم می کرد شوهرم نتونسته فراهم کنه.

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 92 پست
اگه پول هم داشت شما از یه چیز دیگش ناراحت بودید. اصولا خواسته زنها نقطه پایانی نداره😔😔😔😞

حقیقت اینه   مردا هم اینجورین   انسان ذاتا زیاده خواهه  و فطرتا  سیراب نشدنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو جای من بودی چیکار میکردی

پدرم وضعش خوبه ولی شوهرم سربازیش ی هفته بود تموم شده بود عروسیم نگرفت تازه بعده سه سال ی گوشی قسطی تونستیم بخریم شده حتی گشنه خوابیدن باهاش

تو فک کنم نتونی طاقت بیاری خونه پدرت بمون تا پولدارش بیاد معیارها واس ازدواج معلومه متفاوته

2731
زنها خیلی دوست دارن با یک مرد با محبت که پول کم داره ازدواج کنن منتها پنج ماه بعد محبت دلشون رو میزن ...

اونها زن های بی ثبات اند. من شوهرم اول زندگی هیچی نداشت . حتی سربازی هم نرفته بود. اما هرگز پول جز معیارام‌نبوده و نیست

اسی حق با توعه کاملا 

ولی اینجا یه عده همیشه ساز مخالفت میزنن خوششون میاد 

یه عده ام میخان بگن خودت بخر مامانت بخره .پس شوهرش این وسط چیکارش پول ندارن نیان خاستگاری دختر مردمم بدبخت نکنن

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
ب خاطر خیلی چیزهای دیگه. شرمنده نمیتونم بگم    

من دقیقا می‌دونم تو بخاطر چیا میگی گلم

وای من ی عیدی هم نیاوردن حتی ی طلام نخریدن مسافرتم نرفتم خرید کامل نتونستم برم حتی ی آتلیه نشد بریم بخاطر دست و بالش تنگ بود

ولی درکش کردم و سپردم دست خدا

حقیقت اینه   مردا هم اینجورین   انسان ذاتا زیاده خواهه  و فطرتا  سیراب نشدنی&nbs ...

بله زن و مردمون رو خراب کردن و فرهنگمون رو نابود  هرخونه ای یه ماهواره گذاشت و شبکه فاسدی مثل منوتو

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2738

منم یدونه دخترم خونه پدرم خیلی چیزا حتی با وجود تنگدستی پدرم محیا بود اما اینجا خونه همسرم اونم خیلی دستش تنگه نمیتونه برام محیا کنه اما عیب نداره... سر هردوشون سلامت.... من هنوز یه گوشی هواوی هانر مال هفت هشت سال پیش دارم خیلی قدیمی

خب ابن خواسته توعه خودت کار کن و بگیر بجای اینکه از طرفت انتژار الکی داشته باشی اکه شاعلی و نمیگی ...

این انتظار الکیه ک از شوهرش میخاد اون چ ک لازم داره رو بخره

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
این انتظار الکیه ک از شوهرش میخاد اون چ ک لازم داره رو بخره

نه ولی آدم با یه گوشی کل شخصیت شریک زندگیشو زیر سدال نمیبره یعنی تو این۲سال هیچی واسش مهم نبوده هیچ عشقی نداشته ک حالا تو این ۹ماه ک گوشی خوسته و نخریده اینجور میگه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
بله زن و مردمون رو خراب کردن و فرهنگمون رو نابود  هرخونه ای یه ماهواره گذاشت و شبکه فاسدی مثل م ...

من خودم از ماهواره متنفرم خط قرمز منه    فیلماشون فقط برای نابودی خانواده  و بی غیرتیه 

لطفا  اونایی ک از ماهواره درست استفاده میکنند هم ریپ نکنن چون کلا با نفس این مسئله من مشکل دارم  ن فقط یک شبکه اش

2706