2737
2734

الان ۱۹ماهشه تا یک‌سالگی رشدش خوب بود همه چی میخورد..الان اصلا دهنشو بار نمیکنه فقط شیر خودم میخوره دیگه کلافم کرده آخه بچه این سنی باید همه ویتامین ها رو دریافت کنه این از کجا بیاره..۱۸ماهگی ۱۱کیلو بود الان کمتر شده میدونم.

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی

حتی میوه؟

حتی شکلات؟

مگه میشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرمنم همینه فقط شیر میخوره

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.
2738

امروز مامانم کله پاچه درست کرد فرستاد هر کار کردم لب نزد با اون همه خوشمزگی 

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
بچه ای که رسید به ۱۸ ماه به بعد .‌دیگه میتونید از شیر بگیریتش . فقط روزی دو و یه لیوان شیر پاستوریره ...

میگم بگیرم ولی میگم نکنه گناه داشته. باشه دلم نمیاد

يك تا دو سالگي بدترين دوران برا مادر يه بچه بدغذاس.

بايد باهاش بسازي.غذاهاي مورد علاقشو درست كني خلاقيت به خرج بدي.پسر من اون دوران در حدي بود كه جلو تي وي حواسشو پرت ميكردم ميگفتم بستني دارم ميدم بهت يه قاشق بستني ميدادم يه قاشق آب گوشت با نون.آبكي بود مجبوري قورت ميداد.كلي هم غذاهاي مختلف درست ميكردم الانم دائما در حال پخت و پزم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
يك تا دو سالگي بدترين دوران برا مادر يه بچه بدغذاس. بايد باهاش بسازي.غذاهاي مورد علاقشو درست كني خل ...

عزیزم منم سه تا دارم همه از هم بدترن عللخصوص بزرگه و کوجیکه.خیلی بد غذان

2706