2737
2734

واااای باز یادش افتادم‌😂😂😂 رفته بودیم روستا بعد زندایی مامانم خیییلی باحاله  و بیش از حد سادست مادرشوهر خواهرمم میشه این مرغ تنهااه گرفته بود سه تا مرغ تو قفس مرغی بعد هی فهش میداد به مرغا که چند وقته گرفتم یدونه تخمم نزاشتن دلم خوش باشه 😂 شوهرش گفت ای بدبختا چطو تخم بزارن مگه همجنس بازن ،😂😂😂😂😂 یعنی خونه ترکید بعد میگه نه نیاز به هیچ نری نیست  خودشون تخم میزارن حالا ببین مامانمم پشتش درومد گفت اره مرغای حالایی خیلی زرنگن خودکفا سدن 😂😂😂😂😂 یعنی جمع رفت رو‌هوا  الان بازم یادش افتادم مردم از خنده 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

دخترش میگفت مامان اینا حتما باید یه خروس بالا سرش باشه یهو زندایی گفت نه خروس نمیخواد مرغ فلانی بدون خروس تخم میزاره 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی بازم راست میگه ی نوع مرغ هست نیاز به خروس ندارن تخم میذارن همی مرغ کارخونه ای ها،اما محلی باید خروس باشع

2728

😂😂😂😂👊👊👊همیشه دلم میخواست بگم 

هارهار هار بعد دوربر500نفر لایکم کنن😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
دخترش میگفت مامان اینا حتما باید یه خروس بالا سرش باشه یهو زندایی گفت نه خروس نمیخواد مرغ فلانی بدون ...

😅😅

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 
2738

خب مرغ تخم می‌ذاره. فقط تخمش جوجه نمی‌شه چون نطفه نداره. مثل آدما که ماهانه تخمک آزاد می‌کنیم.

الان پرنده خواهرم تکه، جفت نداره تخم می‌ذاره. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
ولی بازم راست میگه ی نوع مرغ هست نیاز به خروس ندارن تخم میذارن همی مرغ کارخونه ای ها،اما محلی باید خ ...

ای خدا واقعا ؟؟؟ دفعه بعد دیدمش حتما میگم 😍

راست می گه مرغا بدون خروس تخم می زارن

فقط اگه خروس نباشه جوجه نمی یارن منظورم اینه روتخم ها نمی خوابن

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2706