2733
2739
عنوان

فردا بعد از سه ماه میخوام برگردم خونه خودمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1953 بازدید | 120 پست
باورتون میشه قبل از اینکه بچه داشته باشم رو آورده بودم به دیازپام...عصرا میخوردم که شب که میاد خونه ...

ببین چه تفریحاتی دوست داره مثلا گفتی تی وی میبینه میتونی فیلم خوب دانلود کنی آخرشی با هم نگاه کنید با کلی تنقلات 

خو بشین کنارش باش حرف بزن فیلم ببین هدیه بیار واسش تاوجود عاطفیتو حس کنه عزیزم

خیلی آدم سرد و خشکی هست...به خدا همه این کارارو کردم اما بی فایده بوده...ذاتش تغییر نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین چه تفریحاتی دوست داره مثلا گفتی تی وی میبینه میتونی فیلم خوب دانلود کنی آخرشی با هم نگاه کنید ب ...

همش باید فوتبال کوفتی ببینه فوتبالم نداشت لایو ی سری خلبان بیکار و علاف  تر از خودشو میبینه

کاش نداشتم بچه اونموقع دستم باز تر بود...به خدا تنهایی بچه بزرگ کردن سخته

میدونی چند خانم ارزوی مادرشدن دارن

یکیشم من ۸ساله نبودن بچه داغونم کرده

بنظرم مشکلی که داری قابل حل کردنه فقط یکم عشق میخواد همین عشق به زندگی

ای در دل من میل وتمنا همه تو..😍
2731
میدونی چند خانم ارزوی مادرشدن دارن یکیشم من ۸ساله نبودن بچه داغونم کرده بنظرم مشکلی که داری قاب ...

ایشالا که خدا دامن شما رو هم سبز کنه اما مطمن باشید با نداشتن بچه چیزیو از دست ندادید

ممنونم عزیز بلاخره خدا یچیز میده یچیز برمیداره خداروشکر بابت تن سالم شما بنظرم به خونوادت ب ...

سلامت باشی عزیزم...به بابام گفتم بابام‌ میگه با هم حرف بزنید من نمیتونم دخالت کنم...پدر شوهرم هم که فقط طرف پسرشه میگه از صبح تا شب داره کار میکنه تو خونه میاد باید وقتش برای خودش باشه...پیش مشاور رفتم گفته بوی خوبی از زندگیتون نمیاد بگو شوهرت بیاد پیشم 

2738
برای اینکه اونجا حوصله ام سر میره شوهرم یا نیست یا اگه هم باشه داره تلویزیون میبینه یا گوشیش دستشه

فک کردی شوهرای ما همش نشستن پیش ما همش بوسمون میکنن میوه پوست میکنن

واقعا انتظار نداشته باش زبونم لال شوهرت خیانت نکنه

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
سلامت باشی عزیزم...به بابام گفتم بابام‌ میگه با هم حرف بزنید من نمیتونم دخالت کنم...پدر شوهرم هم که ...

شوهر من میره سر کار ۷تا ۸شب اخر ماه ک همیشه کم میاریم خلاصه اینکه من تو غربت الان ۴ماه مادرمو ندیدم من چی بگم 

ببین بشین سر زندگیت ب شوهرت محبت کن بساز زندگیتو

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

یعنی سه ماهه نیومده بود دنبالت شوهر من یه شبم نمیذاره بمونم اونجا

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍
2706