1954
1955
عنوان

کی دلش میخواد مماغشو عمل کنه😬🤕

1030 بازدید | 177 پست

من عمل لازمم اما هررر چی با شوهرم حرف میزنم راضی نمیشه

چیطوری راضیش کنم😢

میگه همین جوری خوبه ، ب این قشنگی

الکی میگه ها

خودم میدونم عمل میخام

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

منم دوس دارم اما خداییش مشکل نداره دماغم خودم فقط دوس دارم امامنم مث شما همسرم قبول نداره😐🤒

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏

پولشو هم ندارها

میخام اگ راضی شه طلا بفروشم

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
1967

وقتی شوهرت همیتطوری دوست داره چرا خودتو اذیت میکنی 

خیلی از مردها هستن هی ایراد میگیرن میگن اینجاتو عمل کن اونجاتو عمل کن

وقتی همینطوری میخوادت ینی خودتورو دوس داره نمیخواد خودتو تغیرر بدی

8

منم.پولشم جوره.ترس دارم ازینکه دکتر خوب انجام نده عملو و داغون کنه.و بچه کوچیک دارم  ک دایم جیغ گریه میکنه و نمیشه بعد عمل از دسش استراحت کرد و همین طور الان تو اوضاع کرونایی با بیمارستانای آلوده نمیشه عمل کرد و همچنین الان عمل زیبایی کنسل شده ب جز واجباش مث تصادفیا

💙صعود ب گروه آبی💙وزن اولیه۷۴ کیلوگرم😔💙وزن هفته قبل۶۵ونیم کیلو 💙وزن فعلی65/۵کیلو💙قد ۱۶۰ سانتی متر💙هدف اول ۷۰ ✔✔😊💙هدف دوم ۶۵ 💙هدف سوم ۶۰💙وزن هدف ۵۸ کیلو گرم😍😍😍😍💙ب یاری خدا و کمک دوستان گل ایشالله ک میتونم.😊😊😍😍

منم شوهرم راضی نمیشد یه روز راضی شد همون روز رفتم کارهاش انجام دادم و همون شب بستری شدم صبحش عمل کردم ولی الان 5 سال که عمل کردم

زودتر از 9\9\99 حاجتم گرفتم خدایا شکرت 😍😍😍😍😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
1718