2737
2734
عنوان

بیاین ادای خر پول هارو در بیارین بخندیم😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 43571 بازدید | 1039 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا گلم خوشحال میشم  راستی شمام دم ورودی برج روبات تست کرونا و استریل دارید؟

عاشقتم 😂😂😂 نه‌ والا🙂😂😂😂😂

قبل از این که انگشتت و به سمت کسی دراز کنی مطمئن شو انگشتت ‌پاکه!😊

شوهرم ی تکه از ماهو جدا کرده جای لوستر نصب کرده خونمون خیلی روشن و رویایی شده

ی اسب سفید اصیل هم تو حیاطه واسه سوپرایزم

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2728
شوهرم ی تکه از ماهو جدا کرده جای لوستر نصب کرده خونمون خیلی روشن و رویایی شده ی اسب سفید اصیل هم تو ...

این دگ اخخخخرشششش بودددد😂

2738
😁من استاد خیال بافی هستم  الانم با کراشم لب سواحل هاوایی دارم قدم میزنم🥰🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂بخدا جرخوردم بس خندیدم خدا دلتونو شادکنه

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
😂😂😂😂😂😂بخدا جرخوردم بس خندیدم خدا دلتونو شادکنه

یکی‌اومد گفت چه تاپیک مسخره و بچه بازیی والا منم خندیدم😂

من الان سوار جت شخصی مم دارم ایران رو ب مقصد نیویورک ترک میکنم 😏😏😎

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
روحانی این تاپیک رو ببینه میگه علی برکت الله  ای از نعمات دولت یازدهمه

یارانه هامون قطع نشه حالا😱😱😱😱😱😱😱

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706