2726
عنوان

بیاین ادای خر پول هارو در بیارین بخندیم😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 43571 بازدید | 1039 پست
دختره تاپیک زده بود ازمایش ژنتیک دادیم شده 21 ملیون عطر میخریدم بجاش بهتر بود بعدم به کاربرا میگفت ش ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خدای من

بیا منو بکش راحت کن😂😂😂😂😂😍

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بس کنید الان روحانی میخونه همین 45 تومنم قطع میکنه😂

اون یه میلیون مالیده شد دوستان 

این تاپیک مال همسر وزیر وزراست الان خط موبایل هاتون چک میشه و حسرت همون یه میلیون به دلتون میشینه😂😂😂

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

دیروز انارای باغمونو صادر کردیم و گوجه های باغمونم فردا میفرستیم بره اونور آب . با پول انارا یه لندکروز گرفتم واسه وقتایی که میرم پاریس و برمیگردم دلم خیلی میگیره باهاش شبا برم دوردور از بنز خسته شدم دیگه......

2728
میگم بنظرتون بااین وضع تعطیلی و کرونا وکسادی بازار من اجاره مغازه های تو پاساژ هامو  بگیرم یا ن ...

ببخش بابا 

اون چندر غاز که جایی رو نمیگیره ثوابم داره

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

ما توالت فرنگی خونمون هم از طلاست 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
دختره تاپیک زده بود ازمایش ژنتیک دادیم شده 21 ملیون عطر میخریدم بجاش بهتر بود بعدم به کاربرا میگفت ش ...

اون کاربر مرغ گوشت مسخره کرد و گفت مگه میشه آدم خونه اش مرغ و خوراکی نداشته باشه کاربر ستایش از هممون پولدارتره گویا

2706