2726
عنوان

بیاین ادای خر پول هارو در بیارین بخندیم😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 43571 بازدید | 1039 پست
عزیزم پولدارایی مث من اصلا اهل پز دادن و اینجور حرفا نیستن😌😂😂😂

خانومی اینجا خودمونیم راحت باش😌

قبل از این که انگشتت و به سمت کسی دراز کنی مطمئن شو انگشتت ‌پاکه!😊

من کیلی کیلی پولدار

من از همه پولدارترم

آخه من خارج زندگی کرد😎

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابام سوییچ یه پورش واسه تولدم بهم دادم

منم مازراتیمو گذاشتم گوشه پارکینگ خاک بخوره😒

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2728
وای عزیزم  انگشتام درد میکنه اخه شوهرم یه انگشتر گنده جواهر نشان  برام گرفته  

چه تفاهمی گردن درد گرفتم انقدر گردنبندم سنگینه 

وقت ندارم دارم میرم دبی 

دبی دیگه ایرانی راه نمیدن

نرو سمیه

بری رات نمیدن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
بابام سوییچ یه پورش واسه تولدم بهم دادم منم مازراتیمو گذاشتم گوشه پارکینگ خاک بخوره😒

خوب کردی بابا تنوع عااالیه

2706