1874
1955

راستش شوهرم از کارخونه که اومد برام سرویس طلای خیلی سنگین ۲۴ عیار خریده بود بی مناسبت پری روز ۵۰ تومن ریخت حسابما نمی‌دونم چرا انقدر دوسم داره همش قربون صدقم میره😌

قبل از این که انگشتت و به سمت کسی دراز کنی مطمئن شو انگشتت ‌پاکه!😊

این که چیزی نیست من گوشامو با برگ کاهو تمیز میکنم خواهر

از یک دی 99 نه تاپیک میزنم نه کامنت میزارم جهت اعتراض به وضعیت سایت! قراره به مدت یک سال اینجا نباشم؛ میشه هروقت امضامو دیدی برام دعا کنی؟ شاید تو بهش بگی قبول کنه و یه نگاه به منم بندازه(:

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967

خر پولای عزیز میشه واسه من یه صلوات هزینه کنید ؟؟؟دمتون گرم

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 

دوستان اینجا ترامپ هنوز بر سر ریاست جمهوری اش دعوا داره خواهشا دعا کنید کوتاه بیاد من دلم واسه ی هموطنام که تو ایران زندگی میکنن میسوزه😎

۹/۹/۹۹ قرار داداشم به آرزوی قلبیش برسه و موفق تر از قبل باشه خدایا شکرت💖🙏🏻
1976
عزیزم پولدارایی مث من اصلا اهل پز دادن و اینجور حرفا نیستن😌😂😂😂

خانومی اینجا خودمونیم راحت باش😌

قبل از این که انگشتت و به سمت کسی دراز کنی مطمئن شو انگشتت ‌پاکه!😊

من کیلی کیلی پولدار

من از همه پولدارترم

آخه من خارج زندگی کرد😎

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻

بابام سوییچ یه پورش واسه تولدم بهم دادم

منم مازراتیمو گذاشتم گوشه پارکینگ خاک بخوره😒

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

پز دادن بلد نیستم خخخخخ 

اما شوهرم هی بهم پول میده و به حسابم پول میریزه . و ...

خخخخخ 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
1718