2410
2553
من از اونایی که چشم سوم دارن مثه شوما خیلی میترسم 😂🤦🏻‍♀️👻

چشم سوم کجا بود بابا 😂

من حتی حس ششم نیستم 😂😂

جمله بندیت  شاد و باانرژی بود اکثرا خردادیا و شهریوری ها اینجورین💚🌹

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا تو شناسنامه فروردینم .ولی مادرم میگه چند روز قبل از عید بدنیا اومدی.حدس میزم اسفند باشم چون خیل ...

👌👌💚

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
2720
ولی معمولا خصوصیات رو میپرسن بعد ماه تولد رو حدس میزنن

آره اینم هست من خودم خیلی اطلاع ندارم تواین زمینه. چن تا از اطرافیان هستن فقط یه شناخت نسبی پیدا کردم 

چن تا از ماه هارو 

ولی اسفندیا  و فروردین که ماهن همه 😍😍🌹

2714
منم بگو عزیزم😍✋

آذر😬

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
دی 

نه بابا یه شهریوری ناززم

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
آذر

اشتباه شهریوریتونم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2706