1954
1959

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 29 سالمه و دختری 17ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

منو بگو

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

منو بگو

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
1967

منننن

از خونِ جوانانِ وطن، لاله دمیده/از ماتمِ سروِ قدشان،سرو خمیده🖤💔🌷🖤💔🖤🌷🖤💔🌷/از میرزا رضای کرمانی پرسیدند:چرا حضرت ناصرالدین شاه را کشتی؟پاسخ داد: سراسر مملکت را وبا – طاعون – جُزام شپش – فساد و فقر گرفته و همه تقصیر از او بود چراکه سر رشته‌ی همه چیز در مملکت به او ختم می‌شد.گفتند این ربطی به والا حضرت نداردو اطرافیان او مقصرند،او از خیلی امور مملکت بی اطلاع بود.میرزا گفت: اگر اطلاع داشت که حقش بودو اگر بی‌اطلاع بودوای به حال مملکتی که شاهش از این همه بیماریو فقر و فساد بى اطلاع باشد همان به كه بمیرد  #واکسن_کرونا_مطالبه_ملی  💞 این هشتگو دنبال کنید...    پیج virauniversity رو دنبال کنیددوستای عزیزم ،، به شایعات پیرامون واکسن خارجی گوش ندید💞🙏🏻به پیج feel_backup مراجعه کنید و درمورد هایمن و بکارت بخونید(مادران آگاهی واسه دخترامون باشیم)
1974

منم بگو😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄
1718